پرسپولیس نیوز : عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:به شخصه حمایت کامل خود را نسبت به وی اعلام می دارم و مطمئن هستم برانکو پرسپولیس را به روزهای اوج خود بازمی گرداند.

محمدرضا زادمهر در خصوص شکست سرخپوشان برابر سپاهان اظهار داشت: بالاخره بازی بسیار زیبایی را از هر دو تیم مشاهده کردیم. همانطور که دیدید بازیکنان پرسپولیس در نیمه اول بازی سرعتی و رو به جلویی را به نمایش گذاشتند و توانستند حتی بازی باخته را با دو گل به پیروزی تغییر دهند اما روی یک اشتباه بازی به تساوی کشید و بعد از هم که روی اشتباهات فردی گل خوردیم.

وی ادامه داد: البته باید بگویم در بازی با سپاهان داوری کاملا به ضرر پرسپولیس بود و من از این ناراحتم که پرسپولیس به اشتباهات داوری باخت نه به سپاهان. البته اگر بازیکنان کمی باهوش تر بودند می شد در همین شرایط هم سپاهان را شکست داد.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص جایگاه پرسپولیس و قرار گرفتن در قعر جدول گفت: این اتفاق مطمئنا همه پرسپولیس ها و کسانی که به این تیم تعصب دارند را ناراحت کرده است اما به نظر من پرسپولیس امسال مانند ذوب آهن گذشته است و کم کم به هماهنگی کامل خواهد رسید و از یک یا دو هفته دیگر یقه همه تیم ها را خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: از بازی آینده ما سوشا مکانی را در درون دروازه خواهیم داشت و مطمئنا با پایان یافتن محرومیت وی روزهای خوب پرسپولیس هم آغاز خواهد شد و مطمئن هستم هواداران هم حمایت خود را از سرخپوشان برنخواهند داشت.

محمدرضا زادمهر در خصوص زمان برگزاری جلسه هیات مدیره اذعان داشت: قرار است که امروز جلسه هیات مدیره برگزار شود و طی آن در خصوص بحث اسپانسرینگ و مسائل کلان باشگاه به گفت و گو بپردازیم.

وی درباره اینکه آیا برانکو ایوانکویچ هم در جلسه هیات مدیره شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: قرار نیست بعد از سه بازی سرمربی را به هیات مدیره احضار کنیم. خود من به شخصه حمایت کامل خود را نسبت به وی اعلام می دارم و مطمئن هستم برانکو پرسپولیس را به روزهای اوج خود بازمی گرداند و ما فقط در جلسه هیات مدیره در خصوص مسائل کلان باشگاه صحبت خواهیم کرد و به هیچ عنوان احضار برانکو صحت ندارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)