پرسپولیس نیوز: پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: کاری که پرسپولیس در نیم فصل اول کرد سابقه نداشت ولی هنوز یک نیمه از لیگ باقی مانده است.

محمدرضا زادمهر درباره ارزیابی اش از عملکرد تیم پرسپولیس در ۱۶ هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: نتایج و جایگاه پرسپولیس در جدول گویای همه چیز است. پرسپولیس در ۱۶ بازی، ۳۴ امتیاز گرفته که این سابقه نداشته است. شاید نزدیک به ۲۰ گل در نیمه دوم به ثمر رسیده است. با شرایطی که پرسپولیس داشت و تغییر مربی، کار سخت بود.

وی ادامه داد: هنوز نیمه دوم لیگ باقی مانده است. پرسپولیس باید علاوه بر لیگ برتر در جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا هم شرکت کند که این یک مقدار کار را سخت می کند. امیدوارم تمام نمایندگان ایران در آسیا موفق باشند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس یادآور شد: هواداران پرسپولیس دیگر به صعود این تیم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان راضی نیستند و می خواهند که این تیم تا مراحل پایانی بالا برود. بازیکنان هم باید احساس مسئولیت کنند.

زادمهر در پاسخ به این سئوال که اختلافات موجود در باشگاه پرسپولیس چه لطماتی می تواند به این تیم بزند؟ گفت: من در جریان این اختلافات نیستم ولی اگر چیزی هم باشد، قطعا بدون تاثیر نیست.

وی افزود: گابریل کالدرون مربی فوتبال‌بلدی است و از سرزمینی می آید (آرژانتین) که فوتبال را می شناسد. همانطور که گفتم نتایج گویای عملکرد این مربی است.

پیشکسوت فوتبال ایران در پایان صحبت هایش برای تیم فوتبال امید در مسابقات انتخابی المپیک آرزوی موفقیت کرد و گفت: امیدوارم بعد از ۴۰ سال بتوانیم راهی المپیک شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)