پرسپولیس نیوز: محمدرضا زادمهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس از تصمیم فدراسیون فوتبال مبنی بر تأخیر در آغاز مسابقات لیگ برتر به‌دلیل فراهم‌نبودن زیرساخت‌های باشگاه‌ها تمجید کرد.

محمدرضا زادمهر درباره شرایط تیم فوتبال پرسپولیس و نقل‌وانتقالات این باشگاه به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: پرسپولیس یک مربی بزرگ و موفق به‌نام برانکو داشت که عملکردش بسیار موفقیت‌آمیز و عالی بود. هواداران پرسپولیس این مربی را دوست داشتند، اما شرایط به‌گونه‌ای پیش رفت که برانکو از تیم جدا شد. حالا مربی دیگری از سرزمین فوتبال یعنی آرژانتین آمده است که باید او را بپذیریم و به‌خوبی از وی حمایت کنیم.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد شاکله تیم پرسپولیس حفظ شده است، تصریح کرد: چند بازیکن باکیفیت از جمله کنعانی‌زادگان و وحید امیری که بازیکنان تیم ملی هستند، به تیم اضافه شده‌اند. اکنون با توجه به اینکه تیم سه فصل متوالی قهرمان شده است، هواداران و مدیران باشگاه از کالدرون فقط قهرمانی می‌خواهند و کار برای سرمربی جدید خیلی سخت است. او هم طبیعتاً موقعیت را درک کرده است.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره کنار گذاشتن سروش رفیعی و شایان مصلح از تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: کالدرون به‌صورت شبانه‌روزی کنار بازیکنان تیم است. مصلح و رفیعی از لحاظ فنی و اخلاقی بازیکنان خیلی خوبی هستند، اما مسئولیت تیم به‌عهده کالدرون است و باید تصمیمات او را بپذیریم. بازیکنان جوانی به تیم اضافه شده‌اند و باید اجازه دهیم کارشان را انجام دهند. ان‌شاءالله که کالدرون در پرسپولیس، آغاز و پایان خوبی داشته باشد.

زادمهر با تمجید از تصمیم فدراسیون فوتبال مبنی بر تأخیر آغاز مسابقات لیگ برتر خاطرنشان کرد: من از فدراسیون بابت این تصمیم بسیار تشکر می‌کنم. تا زیرساخت باشگاه‌های لیگ برتری فراهم نشود، لیگ برتر نباید برگزار شود. این کار باید زودتر از اینها انجام می‌شد تا بانوان هم بتوانند به ورزشگاه‌ها بیایند. فیفا هم به فدراسیون فوتبال فشار آورده و معتقد است که این مشکل باید برطرف شود. رسانه‌ها هم باید از این موضوع حمایت کنند تا زیرساخت‌های تیم‌های لیگ برتری اصلاح شود و این به‌سود فوتبال ماست.

وی با ابراز اینکه همه فوتبال‌دوستان دغدغه حل مشکلات ورزشگاه‌های کشور را دارند، گفت: مگر یک بازی چقدر ارزش دارد که سری شکسته شود یا چشمی کور شود؟ برخی مربیان یک بازی را جنگ می‌دانند، اما فوتبال هم یک ورزش است. طبیعی است که هواداران دوست دارند که تیم‌شان پیروز شود. با این حال خوشحالم که فدراسیون فوتبال این حرکت مثبت را آغاز کرد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره به نتیجه نرسیدن موضوع خصوصی‌سازی سرخابی‌های پایتخت اظهار داشت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس باید خصوصی شوند و شما رسانه‌ها باید این موضوع را پیگیری کنید. مسئولان که این‌قدر این موضوع را تکرار می‌کنند، بگویند “به کجا رسید؟” ما پیشکسوتان می‌گوییم خصوصی‌سازی طرح بسیار خوبی است، اما رسانه‌ها باید بررسی کنند که این موضوع چه مشکلاتی دارد و منافع چه‌کسانی در این میان تأمین می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)