اطلاعیه سازمان لیگ پیرامون برگزاری نشست خبری، پیامی مهم را در خود داشت.

روز گذشته باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: نشست خبری پیش از این دیدار فردا ظهر در ورزشگاه کاظمی انجام می‌شود و سرمربی پرسپولیس از ساعت ۱۴:۳۰ پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهد بود.

جالب اینکه سازمان لیگ بعد از اطلاعیه سرخپوشان، خبری را در خروجی وبسایت خود قرار داد که محل برگزاری نشست خبری را در ساختمان سازمان لیگ اعلام می‌کرد تا به این شکل به خبر سرخپوشان واکنش نشان دهد.

این سازمان اعلام کرد: تمامی نشست‌های خبری پیش از مسابقات لیگ برتر تهران، در سازمان لیگ برگزار خواهد شد. بر همین اساس زمان نشست خبری پیش از مسابقه سرمربیان دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک درنخستین هفته لیگ برتر بیست و سوم که در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران برگزار می‌شود. (در صورت غیبت در این نشست در سازمان لیگ این مسئله به کمیته انضباطی فدراسیون گزارش خواهد شد.)

در حالی که در دو فصل گذشته، پرسپولیس و استقلال به دلیل دریافت امتیاز تبلیغات محیطی، امکان برگزاری نشست خبری در استادیوم اختصاصی یا هتل محل اقامت تیمشان را داشتند اما به نظر می‌رسد حالا سازمان لیگ این امتیاز را از آنها سلب کرده است.

اما به هر حال باشگاه پرسپولیس از خواسته خود کوتاه نیامده و تاکید دارد که نشست خبری باید در ورزشگاه کاظمی و راس همان ساعت برگزار شود.

باشگاه پرسپولیس در واکنش اعلام کرد: با توجه به سوالات خبرنگاران محترم درباره کنفرانس خبری امروز، ضمن تبریک مجدد روز خبرنگار به این عزیزان و اهالی رسانه، به اطلاع می‌رساند؛ سازمان لیگ فوتبال ایران صبح امروز (سه‌شنبه) و بعد از برنامه‌ریزی‌ها و اطلاع‌رسانی باشگاه در روزهای گذشته، ابلاغ کرد کنفرانس‌های خبری پیش از بازی در تهران از این پس در سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

این ابلاغ دیرهنگام در صبح امروز انجام شد در حالی که برنامه‌ریزی برای کنفرانس خبری گل‌محمدی برای بازی با آلومینیوم اراک، به گواه اطلاع‌رسانی انجام شده، روز گذشته صورت گرفته بود. از سوی دیگر سرمربی تیم، برنامه کاری فشرده‌ای را برای روز قبل از مسابقه طراحی کرده که امکان تغییر آن و حضور او در سازمان محترم لیگ وجود نداشت. البته انتظار می‌رفت ابلاغ سازمان لیگ هم زودتر از این انجام شود تا با چنین شرایطی روبه رو نشویم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در راستای تمکین این باشگاه از قوانین و مقررات ابلاغی در همکاری کامل با سازمان لیگ در بازی خانگی بعدی، برای نشست خبری پیش از بازی در محل اعلامی آن سازمان حضور خواهد یافت ولی نشست خبری امروز با توجه به اعلام قبلی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)