پرسپولیس نیوز : مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ گفت: با تکیه بر صداقت بیرانوند و منصوریان قرارداد این دو نفر یک‌طرفه فسخ شد.

مصطفی شهبازی در خصوص فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با نفت تهران و پیوستن این بازیکن به پرسپولیس گفت: از آنجایی که علیرضا بیرانوند و علیرضا منصوریان زمانی قراردادشان را فسخ کردند که هنوز آیین‌نامه نقل و انتقالات و ماده فسخ یک‌طرفه قرارداد وتو نشده بود، پس به همین دلیل این فسخ قرارداد قانونی است و مشکلی ندارد.

وی ادامه داد: بیرانوند و منصوریان به استناد قراردادشان با باشگاه نفت قرارداد خود را یک‌طرفه فسخ کردند و بعد از آن بود که هیأت رئیس سازمان لیگ فسخ یک‌طرفه قرارداد را به حالت تعلیق درآورد، حتی بعد از این چند بازیکن و مربی دیگر برای فسخ یک‌طرفه قرارداد اقدام کردند که چون ماده فسخ قراداد یک‌طرفه وتو شده بود، اجازه این کار به آنها داده نشد.

مسئول نقل و انتقالات سازمان لیگ خاطرنشان کرد: فسخ قرارداد بیرانوند و منصوریان با تکیه بر صداقت آنها انجام شده است؛ چراکه مدعی شده‌اند درصد بسیار کمی از مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده‌اند و اگر مسئولان باشگاه نفت تهران مستنداتی داشته باشند که خلاف این ادعا را ثابت کند، آن‌گاه کمیته انضباطی می‌تواند درصورت رخ دادن چنین اتفاقی به پرونده ورود کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)