سرمربی تیم فوتبال الدحیل قطر گفت: قدرت پرسپولیس ثابت شده است ولی ما هم هیچ چاره‌ای جز پیروزی مقابل این تیم نداریم.

در یکی از مسابقات هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و الدحیل قطر فردا دوشنبه به مصاف هم می روند.

«ولید الرکراکی» سرمربی الدحیل در نشست خبری پیش از این بازی که ظهر امروز برگزار شد، گفت: بعد از شکست در بازی گذشته چاره‌ای جز پیروزی در این بازی نداریم. می‌دانیم ‌که پرسپولیس تیم‌ پر قدرتی است. دو پیروزی پیاپی این تیم قدرت آنها را ثابت کرده‌، اما ما هیچ چاره‌ای جز پیروزی نداریم.

وی ادامه داد: البته که ما آماده هستیم و می‌دانیم که راه دشواری داریم. مهم‌ترین مسئله راهیابی به مرحله بعد هست. هنوز همه چیز در گرو نتایجی است که خودمان می‌توانیم به دست آوریم. هنوز هیچ تیمی صعودش مسجل نشده و ما می‌دانیم که باید چه کاری انجام دهیم.

سرمربی الدحیل تاکید کرد: قبل از آغاز این رقابت‌ها می‌دانستیم که چند بازیکن مصدوم داشتیم و باید خود را با غیبت آنها هماهنگ می‌کردیم. جای هیچ بهانه‌ای نیست و من هیچگاه ذهن خود و بازیکنانم را درگیر این مسائل نمی‌کنم. اگر کریم بوضیاف و ادمیلسون جونیور از بند آسیب دیدگی رهایی یابند، به ترکیب باز خواهند گشت، اما تا آن زمان من بر اساس نقشه‌هایی که در ذهنم دارم رفتار خواهم کرد.

وی با اشاره به عملکرد داوران در لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: کار داوران در این دیدارها و هر بازی فوتبالی دشوار است. ما باید به آنها کمک‌ کنیم که بتوانند به بهترین نحو کارشان را انجام دهند، حتی اگر تصمیمات‌شان علیه ما باشد.

سرمربی الدحیل درباره اخراج مهدی بن عطیه مدافع این تیم و غیبتش در دیدار با پرپسولیس گفت: اینطور به نظر می‌آمد که پنالتی تصمیم نادرستی بود و اخراج بن عطیه روند بازی را تغییر داد، اما همانگونه که باید با غیبت و محرومیت بازیکنان خودمان را تطبیق دهیم، تیم‌های حرفه‌ای باید با تصمیمات تیم داوری هم در بازی خود را مطابقت دهند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)