پرسپولیس نیوز: سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال الوصل امارات تأکید کرد تیمش به دنبال سه امتیاز دیدار مقابل پرسپولیس است.

رودولفو آرئوابارنا در نشست خبری پیش از بازی تیمش برابر پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: اول باید تأکید کنم مقابل یک تیم قدر آسیایی بازی می‌کنیم و برای گرفتن سه امتیاز به میدان می‌رویم مثل پرسپولیس. ما همه تلاش‌مان را برای بردن انجام خواهیم داد.

وی در ادامه داد: امیدوارم فردا مسابقه خوبی را داشته باشیم. برای الوصل که چند سالی است در آسیا حضور نداشته این مسابقه و پیروزی در آن بسیار حائز اهمیت است. با توجه به اینکه بازیکنان جوانی در اختیار داریم، ما شرایط خوبی برای کسب پیروزی داریم. در این بازی از تجربیات‌مان استفاده می‌کنیم و تمام سعی و تلاش خود را خواهیم کرد که یک مسابقه خوب داشته باشیم. باز هم تأکید می‌کنم با عناصر جوانی که در اختیار داریم می‌توانیم آینده الوصل را با همین جوانان رقم بزنیم. امیدوارم که فردا بازی خوبی داشته باشیم و به پیروزی برسیم.

سرمربی آرژانتینی تیم فوتبال الوصل امارات در پاسخ به این پرسش که با توجه به اینکه تیمش در دو باقی قبل بازنده شده است آیا امیدی به کسب امتیاز برابر پرسپولیس دارند یا خیر، یادآور شد: من باید به شما بگویم دو بازی قبل ما هیچ ارتباطی به بازی فردای‌مان ندارد. ما در شرایطی متفاوت مقابل پرسپولیس قرار می‌گیریم و همه تلاش‌مان را برای کسب پیروزی در این مسابقه انجام خواهیم داد.

در ادامه خبرنگاران خارجی حاضر در نشست از سرمربی الوصل سؤالی مبنی بر این پرسیدند که فدراسیون فوتبال امارات نمی‌خواست تیم‌های این کشور در ایران بازی کنند که سرمربی الوصل به این پرسش پاسخ نداد و گفت که فقط در مورد بازی فردا صحبت می‌کند.

وی با اشاره به غایبان تیمش در بازی فردا مقابل پرسپولیس خاطر نشان کرد: متأسفانه در مسابقات اخیر ما در شرایط خیلی سخت به مصاف حریفان خود رفته‌ایم. تعداد زیادی از بازیکنان ما مصدم هستند و این روزها خودشان را برای بازگشت به میادین آماده می‌کنند. ما در چهار بازی گذشته تعداد زیادی از بازیکنان‌مان را در اختیار نداشتیم، اما همیشه به دیگر بازیکنانم اعتماد داشته و این موضوع را به آنها تأکید می‌کنم.

سرمربی الوصل درباره اینکه چرا تیم‌های عربی خیلی زود سرمربی خود را عوض می‌کنند، اظهار داشت: من یک قرارداد طولانی با الوصل دارم و این‌طور نیست که با یک نتیجه مرا برکنار کنند. این مورد در قراردادم قید شده است. تیم الوصل از زمانی که آمده‌ام خیلی پیشرفت کرده و نتایج ما شاهد این موضوع است. تنها کسی که می‌تواند من را اخراج کند همسرم است (با خنده). این بازی هیچ تأثیری در بحث اخراج یا رفتنم از تیم الوصل ندارد.

دیدار پرسپولیس ایران – الوصل امارات در هفته سوم از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۷:۱۵ فردا (دوشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)