خبرگزاری پرسپولیس : تیم کشتی پرسپولیس جویبار از امروز وارد اردوی شبانه روزی شد تا خود را برای اولین مسابقه لیگ در سه شنبه هفته آینده آماده کند.

 تیم کشتی پرسپولیس اردوی خود را در جویبار برپا کرده است و در اولین رقابت خود برابر تیم ثامن الحجج سبزوار مدافع عنوانی قهرمانی، حساسترین رقابت هفته اول را برگزار خواهد کرد.

    این رقابت پخش مستقیم خواهد شد و نظر به اهمیت آن، محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس قصد دارد عازم جویبار شود تا ضمن دیدار با ورزش دوستان و طرفداران پرسپولیس و تیم کشتی جویبار، این رقابت ها را از نزدیک به نظاره بنشیند.

    تیم کشتی پرسپولیس جویبار را غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی، رضا یزدانی به عنوان مدیر فنی، مهدی حاجی زاده به عنوان سرپرست، ابراهیم مهربان، مراد محمدی، سعید نیستانی و حسین نقیبی به عنوان مربی همراهی می کنند. کادر فنی تقریبا ترکیب کشتی گیران را کامل کرده و از یکی، دو جابجایی در آینده خبر داد.

    بنابر اعلام غلامرضا محمدی سرمربی تیم، سردار جعفری و عارف محمدزاده در وزن 55 کیلوگرم، سعید احمدی، بهنام احسان پور و سید احمد محمدی در وزن 60 کیلو گرم، مسعود کمربند در وزن 66 کیلوگرم، مصطفی حسین خانی، حسن طهماسبی و مرتضی رضایی در وزن 74 کیلو گرم، علیرضا گودرزی و جمال میرزایی در وزن 84 کیلو گرم، عباس طحان و اباذر اسماعیلی در وزن 96 کیلو گرم و کمیل قاسمی (نفر سوم المپیک) و احمد رسولی در وزن 120 کیلو گرم انتخاب شدند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)