پرسپولیس نیوز: جلسه بررسی روند تسریع واگذاری پرسپولیس و استقلال با حضور نمایندگان مجلس، سازمان خصوصی سازی، دیوان محاسبات و سازمان بورس و فرابورس برگزار شد.

 به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر امروز با رییس و نمایندگان عضو کمیسیون اصل ۴۴، دیوان محاسبات، سازمان خصوصی سازی و مدیران بورس و فرابورس برای تسریع در روند واگذاری پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی جلسه داشت.

در این نشست دو ساعته، دستگاههای مسئول در روند واگذاری این دو باشگاه گزارش‌هایی از آخرین اقدامات خود به وزیر ورزش و جوانان ارایه کردند و شیوه زمان بندی خصوصی سازی دو باشگاه به بحث و نظر گذاشته شد.

مسعود سلطانی فر در این جلسه با تاکید بر عزم دولت و وزارت ورزش و جوانان برای واگذاری هر چه سریعتر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی گفت: زمان بندی مجموعه بر واگذاری هر چه سریعتر و تا پایان سال است و مجموعه گزارش‌های سازمان‌ها و دستگاه‌های دست‌اندرکار برای طی شدن مسیر خصوصی سازی بسیار مثبت و امیدوار کننده است.

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از تلاش‌ها و پیگیری‌های صورت گرفته گفت: واگذاری صحیح، قانونی و کارشناسی و مطمئن این دو باشگاه هدف همه ما اعم از دولت و مجلس است و امیدواریم این اتفاق مهم در دولت دوازدهم صورت گیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)