پرسپولیس نیوز : وزیر ورزش و جوانان گفت: با توجه به الزام قانونی که داریم به زودی تکلیف مدیرعامل پرسپولیس را روشن می کنیم.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در مراسم تقدیر از مددجویان قهرمان آسایشگاه کهریزک اظهار داشت: یک روز واقعا به یادماندنی برای من ، همکاران و ورزشکاران سپری شد که در جمع مددجویان حضور پیدا کردیم.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اولین حضورش در آسایشگاه کهریزک که در سال ۱۳۵۵ به اتفاق پدر و مادر مرحومش و جمعی‌ از نیکوکاران اتفاق افتاد خاطرنشان ساخت: در آن زمان ساختمان کوچک و محقر و امکانات محدودی همراه با جمعی از سالمندان و مددجویان بودند و تلاش ویژه ای که برای خدمت رسانی به آنها با امکانات محدود صورت می گرفت.

سلطانی فر گفت: آنچه در طی این سال ها در این مجموعه شاهد بودیم، به جرات می توانم بگویم که معجزه اتفاق افتاده است و در حالی که هیچ گونه کمک دولتی انجام نشده اما همه اقداماتی که تحقق یافته و تاسیساتی که دایر شده و خدماتی که صورت گرفته و تلاش هایی که برای انسان‌های نیازمند انجام می شود و در این راه همراهی خیرین و مردم هم وجود داشته و با همتی در خور تحسین خدمت رسانی شده ،واقعا معجزه رخ داده است.

وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت: خدا را شاکریم که این روحیه و حس انسان دوستی در بالاترین سطح در بین مردم وجود دارد و همه احساس می کنیم آنچه توان داریم باید در طبق اخلاص گذاشته و به هموطن خودمان کمک کنیم و اگر قرار است شور و شعفی باشد باید برای همه بوجود بیاید.

سلطانی فر از تلاش های خیرخواهانه هیات امنا، هیات مدیره، کارمندان و همه زحمتکشان این مجموعه به نیکی یاد کرد و روحیه خوب مددجویان را که با کارکنان همکاری و تعامل خوب دارند ستایش کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدوارم در استمرار خدمتگزاری بتوانیم ارتباط عمیق ورزشکاران با این مجموعه را گسترش دهیم.

وی همچنین درباره قیمت‌گذاری سرخابی‌ها، عنوان کرد: قیمت گذاری های استقلال و پرسپولیس در فضای مجازی صحیح نیست. واگذاری استقلال و پرسپولیس بعد از تصویب در کمیسیون تخصصی و اقتصادی دولت در نوبت بررسی در هیئت دولت است و بعد از تصویب, سازمان خصوصی سازی ارزش گذاری خواهد کرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: قیمت گذاری هایی که در فضای مجازی انجام شده به هیچ وجه صحت ندارد و سازمان خصوصی‌سازی پس از تصویب این طرح در هیئت دولت به عنوان نهاد تخصصی این امر و با توجه به دارایی ها و امکانات دو باشگاه آنها را قیمت‌گذاری خواهد کرد و پس از آن مراحل دیگر طی خواهد شد. بنای ما این است که صد در صد سهام این دو باشگاه واگذار شود.

سلطانی فر درباره تکلیف مدیریت پرسپولیس عنوان کرد: با توجه به الزام قانونی که داریم به زودی تکلیف این موضوع را روشن می کنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)