پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان تاجیکی پرسپولیس در ترکیب این تییم جواب نمی دهند و پرسپولیس باید به دنبال به خدمت گرفتن دروازه بان خوب باشد.

بهروز سلطانی در گفت و گو با فارس در خصوص دیدار حساس دو تیم پرسپولیس و سپاهان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: در این بازی پرسپولیس یک سر و گردن از سپاهان بالاتر بود و فوتبال زیبایی را ارائه داد. این تیم توانست به خوبی در این بازی از تک موقعیتی که بدست آورد استفاده کند و به گل برسد. امتیاز این بازی خدادادی بود و به اعضای تیم پرسپولیس بابت این برد تبریک می گویم.

وی افزود: به محرم نویدکیا هم بابت تیم خوبی که تشکیل داده تبریک می گویم. این تیم بازیکنان خوب و دونده ای دارد ولی در موقعیت ها بدشانس هستند. اگر بخواهیم فوتبالی نگاه کنیم برد حق تیم سپاهان بود.

این پیشکسوت در مورد نیمکت نشینی مهدی ترابی در بازی مقابل سپاهان عنوان کرد: این مسائل به تفکر مربی مربوط است و او تشخیص می دهد که چه کسی وارد زمین شود یا چه کسی روی نیمکت حضور داشته باشد. مهدی ترابی بازیکن خوبی است و نیمکت نشینی او بر روی روحیه اش تاثیر می گذارد. هافبک تیم پرسپولیس جایگاهش در زمین خیلی بهتر از نیمکت است.

سلطانی در خصوص تغییراتی که گل محمدی در خط دفاع خود انجام می دهد تصریح کرد: پیروزی در این بازی را مدیون سید جلال حسینی هستیم و با تجربه ای که دارد بهترین بازی را از خود به نمایش می گذارد.او رهبر خوبی برای خط دفاع سرخ پوشان است و اگر کاپیتان پرسپولیس در تیم حضور نداشت ممکن بود که این تیم روزهای بدی داشته باشد. سید جلال حسینی یکی از بهترین بازیکنان تیم است.

وی در مورد نیمکت نشینی بازیکنان جوان پرسپولیس از جمله مهدی عبدی و مهدی شریفی که در بازی های قبل این تیم از ابتدا وارد زمین شدند گفت: این مسابقه بازی نبود که گل محمدی بخواهد از آن ها استفاده کند. سرمربی پرسپولیس کار عاقلانه ای انجام داد و فکر خیلی خوبی بود که در این بازی حساس از بازیکنان با تجربه استفاده کند.

پیشکسوت سرخپوشان تاکید کرد: پرسپولیس باید به دنبال یک دروازه بان خوب باشد و اگر حامد لک دچار آسیب دیدگی یا محروم شود، گل محمدی مجبور می شود که دروازه بان جوان خود را وارد زمین کند. اگر این تعویض انجام شود ۷۰ تا ۸۰ درصد روحیه بازیکنان تیم حریف بالا می برد. به نظر من بازیکنان تاجیکی پرسپولیس در ترکیب جواب نمی دهند و مشکل پرسپولیس نداشتن دروازه بان است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)