کارشناس داوری فوتبال کشورمان تأکید کرد، کوپال ناظمی تصمیمات درستی در دیدار پرسپولیس – استقلال خوزستان گرفته است.

حیدر سلیمانی در گفت‌وگو با تسنیم درباره قضاوت کوپال ناظمی در دیدار پرسپولیس – استقلال خوزستان اظهار داشت: در دقیقه 17 در دو صحنه پیش آمده در محوطه جریمه پرسپولیس، ناظمی به درستی دستور ادامه بازی داد و عمل خطا از سوی مدافعان پرسپولیس صورت نگرفت و مدافعین به درستی به توپ ضربه زدند و برخورد طبیعی فوتبال بود.

وی ادامه داد: در ادامه بازی و در وقت‌های تلف شده نیمه اول، هنگامی که عبدالکریم حسن تصمیم به شوت‌زنی گرفت، مهاجم هم‌تیمی‌اش در وضعیت آفساید قرار داشت و در ادامه چون آل‌کثیر روی بازی مدافعان استقلال خوزستان اثر گذاشت، به درستی کمک داور اعلام آفساید کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان راجع به تصمیم کوپال ناظمی برای اخراج مدافع خارجی استقلال خوزستان هم تصریح کرد: در صحنه خطای ساویو روبرتو تصمیم داور درست بود، چون تکل مدافع خارجی استقلال خوزستان با بی‌پروایی همراه بود.

سلیمانی در ادامه یادآور شد: در دقیقه 59 در لحظه ارسال توپ مدافع پرسپولیس، آل کثیر نیم متری در موقعیت آفساید قرار داشت و اعلام آفساید تصمیم صحیح کمک داور اول بود و به درستی گل مردود شد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان در واکنش به اعلام ضربه پنالتی به سود پرسپولیس گفت: وحید امیری با زیرکی پنالتی گرفت. مدافع استقلال به جای ضربه به توپ، پای مهاجم را می‌زند و امیری بدون هیچ حرکت اضافه‌ای پنالتی را از مدافع می‌گیرد و تصمیم داور درست بود.

سلیمانی در پایان در مورد صحنه مشکوک دیگری که در محوطه جریمه استقلال خوزستان رقم خورد، خاطر نشان کرد: در این صحنه مدافع استقلال، تکل می‌زند ولی به پای مهاجم برخورد نمی‌کند و از زاویه دوربین تلویزیون تصمیم داور به ادامه بازی صحیح است، اما وضعیت پای چپ مدافع مشخص نیست که آیا برخورد داشته است یا نه؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)