پرسپولیس نیوز :  کارشناس داوری فوتبال می‌گوید داور چینی دیدار پرسپولیس – الریان آنقدر ضعیف و مردد قضاوت کرد که صدای بازیکنان هر دو تیم را در آورد.

حیدر سلیمانی در خصوص قضاوت داور چینی مسابقه الریان قطر و پرسپولیس از هفته سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: ضعف در قضاوت داور چینی و نداشتن مدیریت صحیح از شروع بازی کاملاً مشهود بود و او سعی می‌کرد با عصبانیت و تندخویی این ضعف در قضاوت را جبران کند.

وی افزود: گل اول پرسپولیس در وضعیت آفساید به ثمر رسید که کمک داور اول نتوانست تشخیص دهد. در اواخر نیمه اول هم مدافع الریان در محوطه جریمه توپ را با دست کنترل کرد و داور در نزدیکی صحنه کاملاً برخورد دست به توپ را دید، اما تشخیص نداد. داور در نیمه دوم بارها صحنه‌های خطا را دید، اما نتوانست تشخیص خطا دهد و با ضعف در تشخیص بازیکنان را عصبی کرد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان اینکه پنالتی علیه پرسپولیس صحیح و کاملاً آشکار بود، خاطرنشان کرد: در نیمه دوم دقیقه 74 مهدی طارمی در محوطه جریمه الریان سرنگون شد، اما خطایی اتفاق نیفتاد که اعلام پنالتی شود و اعتراض طارمی بی‌مورد بود. داور در بیشتر صحنه‌های درگیری نتوانست تصمیمات قاطعانه بگیرد و سوت‌هایی که زده شد با تردید بود. کمک داور اول هم سه مورد آفساید اعلام کرد که دو موردش اشتباه بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)