مهاجم اسبق سرخپوشان گفت : حیف بود که این پیروزی پرسپولیس بدون تماشاگر بود و هواداران از دیدن این برد دلچسب محروم شدند.

سهراب انتظاری درباره پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل هوادار در هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر اظهار داشت: سرخپوشان نسبت به دو بازی ابتدای فصل خیلی زیباتر بازی کرد و یک پیروزی دلچسب را بدست آورد. پرسپولیسی ها در بازی اول و دوم در دوران بدنسازی قرار داشتند و هنوز سنگین بودند به همین دلیل ناهماهنگ بازی کردند اما در بازی با هوادار شاهد یک بازی روان و هماهنگ را شاهد بودیم که با ۳ گل زیبا، بازی سرخپوشان را جذاب‌تر نیز کرد.

وی افزود: حیف بود که تماشاگران از این بازی زیبا محروم بودند و هواداران پرسپولیس از نزدیک در ورزشگاه دستگردی نبودند تا این پیروزی دلچسب را از نزدیک ببینند. امیدوارم مسئولان فدراسیون اقدامات لازم را برای فراهم شدن حضور تماشاگران در همه ورزشگاه را فراهم کنند.

انتظاری ادامه داد: این ۶۰ تا ۷۰ درصد توانایی تیم پرسپولیس بود و فکر می‌کنم بازی به بازی تیم در شرایط بهتری قرار خواهد گرفت و بازیکنان بهتر و زیباتر هم بازی خواهند کرد تا هم نتایج قابل قبولی را کسب کنند و هم در انتهای فصل قهرمانی را از آن خود کنند.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پایان به بازی لوکادیا مهاجم هلندی سرخپوشان اشاره کرد و گفت: به نظر من لوکادیا توانایی بالایی دارد و نشان داد یک مهاجم حرفه است اما هنوز این مهاجم ۴۰ درصد توانایی خودش را نشان داده است و اگر به آمادگی کامل برسد و از طرف دیگر دیاباته هم به خط حمله اضافه شود ، دیگر هیچ تیمی در امان نخواهد بود و به قول معروف باید گفت خدا به داد حریفان پرسپولیس در این فصل برسد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)