سهراب انتظاری پیشکسوت پرسپولیس می گوید مخالف انتشار قرارداد یحیی گل‌محمدی است.

سهراب انتظاری پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص نقل و انتقالات این باشگاه و همچنین افشای قرارداد گل محمدی توسط درویش گفت‌وگویی انجام داد که در ادامه می‌خوانید.

نقل و انتقالات پرسپولیس را تا الان چطور دیدید؟

به نظرم پرسپولیس در نقاطی که ضعف داشت، خرید کرد و موفق ترین تیم در نقل و انتقالات بود. بیرانوند و رفیعی که سابقه حضور در پرسپولیس را داشتند و جزو ملی پوشان ما محسوب می‌شوند. اسماعیلی فر و پورعلی گنجی هم سابقه ملی دارند و قبلا کیفیت بالای آن ها را دیدیم. احمدی هم یک بازیکن جوان و آینده دار است که حتما با کارشناسی جذب شده است. با این حال من فکر می‌کنم پرسپولیس در حال حاضر نیاز به ۲ مهاجم زهردار دارد. تیم ما فصل قبل در خط حمله کمی‌مشکل داشت و امیدوارم بازیکنان با کیفیتی در خط حمله جذب شوند. ضمن اینکه تمدید قرارداد با ترابی و سرلک هم اتفاق مهمی بود، چرا که هر دو بازیکن جزو بهترن های پرسپولیس به حساب می‌آیند.

سجاد شهباززاده درست مثل سال قبل با پرسپولیس مذاکره کرد ولی توافق انجام نشد و به استقلال رفت. در این خصوص چه صحبتی دارید؟

من برای شهباززاده و همه بازیکنان احترام قائل هستم ولی به نظرم این بازیکنان به درد پرسپولیس نمی‌خورند. همین الان مهدی عبدی و پاکدل به نظرم بهتر از شهباززاده هستند و بیشتر کارایی دارند. ضمن اینکه این بازیکن سابقه استقلالی هم دارد و اصلا گزینه مناسبی نبود. پرسپولیس نیاز به مهاجمی دارد که یک سر و گردن از مهاجمان فعلی بهتر باشند. از دید من اگر قرار است از لیگ خودمان مهاجمان بیاوریم، منشا بهترین گزینه است.

مدیرعامل پرسپولیس در یک برنامه تلویزیونی دست به افشا گری در مورد رقم قرارداد یحیی گل محمدی کرد. هرچند بعدا اعلام شد، رقم قرارداد یحیی برای ۳ فصل است. نظر شما چیست؟

به نظرم با این اعداد و ارقامی‌که در فوتبال می‌بینیم و می‌شنویم، رقم قرارداد یحیی کاملا نرمال است. همین حالا در لیگ برتر مربیان گران تری هم هستند و قرارداد یحیی خیلی چیز عجیب و غریبی نیست. شاید در اروپا افشای قرارداد کار نرمالی باشد ولی در فوتبال ایران این مسائل هنوز جا نیفتاده و به نظرم افشای قرارداد گل محمدی کار درستی نبود. این چیزها باعث ایجاد حاشیه می‌شود و به پرسپولیس ضرر خواهد زد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)