پرسپولیس نیوز : حمیدرضا سیاسی گفت که زادمهر به هیئت مدیره راه‌آهن نرفته چرا که این باشگاه اصلا هیئت مدیره‌ای ندارد.

حمید رضا سیاسی در مورد اینکه سایت باشگاه راه‌آهن از حضور محمد زادمهر در هیئت مدیره این باشگاه خبر داده، گفت: چه کسی گفته زادمهر به راه‌آهن رفته است؟ مگر زادمهر از پرسپولیس جدا شده است؟ راه‌آهن هیئت مدیره ندارد که زادمهر به آنجا برود!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دامه داد: حضور زادمهر در هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن را به شدت تکذیب می‌کنم. جدایی ایشان از طرف ما تأیید نمی‌شود و این خبر رسمی نیست.

وی در پاسخ به این سوال که آیا احتمال این وجود دارد به جای استیلی فردی به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه شود،‌ اظهار داشت: اگر کسی از هیئت مدیره جدا شود دیگر جایگزینی نخواهد داشت و به نوعی هیئت مدیره 9 نفره کوچکتر می‌شود.

سیاسی در خصوص اینکه گفته می‌شود حسین هدایتی به زودی به هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اضافه می‌شود، عنوان کرد: این خبر هم صحت ندارد.

وی درباره اینکه تیم فوتبال پرسپولیس در فصل جدید لیگ برتر با لباس چه شرکتی به میدان می‌رود، خاطرنشان کرد: تا آنجایی که اطلاع داشتم مسئولان باشگاه با چند برند مثل مجید و آل‌اشپورت مذاکراتی را داشتند و فکر می‌کنم با یکی از این شرکت‌ها توافقاتی حاصل شده است. مهم نیست بازیکنان و مربیان در تمرین چه بپوشند مهم این است که تیم در مسابقات رسمی چه لباسی بر تن می‌کند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد آخرین وضعیت سید جلال حسینی در این تیم گفت: حسینی چند بار با آقای رحیمی قرار جلسه گذاشته که هر با به دلایلی این جلسه لغو شده است. امیدوارم هرچه سریعتر این جلسه برگزار شود تا تکلیف این مسئله هم روشن شود.

سیاسی در مورد اینکه شنیده می‌شود حسینی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس پیشنهاد بالای 2 میلیارد تومان ارائه داده، تاکید کرد: بازیکن یک پیشنهاد می‌دهد و باشگاه هم توانش را در نظر می‌گیرد. اگر پیشنهاد بازیکن و توان باشگاه نزدیک هم بود آن وقت توافق حاصل می‌شود.

وی در پاسخ به این سوال که سقف پرداختی این باشگاه به بازیکنان برای فصل جدید چقدر است، عنوان کرد: سقف رقمی که ما در اختیار رحیمی گذاشتیم 950 میلیون تومان است و تا امروز هم به هیچ بازیکنی بیشتر از 950 میلیون پرداخت نکرده‌ایم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)