سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس می‌گوید: جام قهرمانی را هفته آخر می‌دهند و نباید دنبال شانس یا این صحبت‌ها باشیم. ما اول باید خودمان تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم.

مدافع تمام نشدنی پرسپولیس و فوتبال ایران در حالی که تیمش مقابل پیکان ۱۰ نفره شده بود خیلی خوب همبازیانش را در زمین رهبری کرد تا پیروزی شیرینی کسب کنند. برای درک حرفه ای گری و تعصب سید جلال حسینی کافی است لحظات آخر بازی با پیکان را مرور کنید. آن لحظه ای که سر کاپیتان شکافت و او از پزشک تیمش می‌خواست سریع تر بانداژ کند تا تیمش ۹ نفره گل نخورد. او با یک مداوای سرپایی و سطحی درحالی به زمین برگشت که کماکان خون از سرش جاری بود اما… به همین بهانه دقایق نسبتا کوتاهی با سید جلال حسینی هم کلام شدیم که ماحصل آن را می‌توانید در زیر بخوانید:

 می‌خواهیم از لحظه مصدومیت سر خودت در بازی با پیکان بگویی؟ وقتی دوربین تلویزیون روی تو زوم کرد داشتی از پزشک تیم می‌خواستی سریع تر یک بانداژی، چیزی انجام دهد که زودتر به زمین برگردی و…

چیز خاصی نبود. ما ۱۰ نفره بودیم و ممکن بود ۹ نفره گل بخوریم و به همین خاطر گفتم زودتر کارشان را انجام دهند که برگردم داخل زمین.

 ولی به نظر می‌رسید خوب سرت را سر فرصت بانداژ نکرده باشند و حتی خود بانداژ باز خونی شده بود؟

مهم نبود. ما ده نفره بازی را برده بودیم و اصلا دوست نداشتیم گل بخوریم. بیشتر ذهن من و بچه‌ها درگیر همین موضوع بود.

 اما برای پرسپولیسی‌ها برد شیرینی بود. پس از ۱۰ نفره شدن فکرش را می‌کردید گل بزنید؟

ببینید بازی با پیکان تمام شد و به تاریخ پیوست. ما فقط ۲۴ ساعت حق خوشحالی داشتیم و باید به فکر بازی بعدی باشیم. البته هواداران پرسپولیس بیشتر می‌توانند خوشحال باشد و این برد هم مبارک آنها که همه جوره حامی‌و مشوق ما هستند. منظورم ما بازیکنان است که نباید به همین بسنده کنیم.

 بیشتر توضیح می‌دهی؟

ببینید ما ۵ نبرد سنگین دیگر پیش رو داریم و باید تا هفته سی ام و  ثانیه آخر لیگ بدویم و بجنگیم. اینکه جلوی پیکان چه اتفاقی افتاد نمی‌گویم مهم نیست. خیلی هم مهم است و این برد ۱۰ نفره اعتماد به نفس ما را بالاتر برده است اما الان ذوب آهن جلوی تیم ماست. باید تمام فکر و ذهن خودمان را روی ذوب آهن اصفهان بگذاریم که تیمی‌خوب و قابل احترام است.

 برخی‌ها معتقدند بازی‌های باقی مانده پرسپولیس نسبت به استقلال آسان تر است؟

اصلا و ابدا این حرف را قبول ندارم. اصلا بازی آسانی در لیگ وجود ندارد و همه تیم‌ها با انگیزه فراوان جلوی ما بازی می‌کنند. همه تیم‌ها قابل احترام هستند و ابدا دوست ندارم راجع به حریفان پرسپولیس این جوری فکر کنم.

 بی تعارف چند درصد شانس برای قهرمانی پرسپولیس قائل هستی؟

جام قهرمانی را هفته آخر می‌دهند و نباید دنبال شانس یا این صحبت‌ها باشیم. ما اول باید خودمان تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم. این دو فاکتور خیلی می‌تواند به موفقیت و انشالله قهرمانی تیم کمک کند ضمن آن که باید تشکری هم از تماشاگران پرسپولیسی و هواداران داشته باشم. اگر ما ۱۰ نفره پیکان را شکست دادیم در کنار زحمات بچه‌ها و کادرفنی باید قدردان تماشاگران خودمان هم باشیم. هر تشویق این عزیزان در استادیوم بمب انگیزه و انرژی برای ما بازیکنان بود و امیدوارم در بازی‌های بعدی نیز این عزیزان را در کنار خودمان ببینیم.

خبرورزشی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)