سینا اسدبیگی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس آرزو کرد پیراهن تیم ملی را روزی برتن کند و با تیمش قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شود.

چند روز قبل تولد ۲۶ سالگی سینا اسدبیگی هافبک آینده دار پرسپولیس بود. سینا که به تازگی شمع تولد ۲۶ سالگی خودش را فوت کرده، فصل قبل از ذوب آهن به پرسپولیس پیوست و نمایش‌های خوبی را هم داشت. اسدبیگی شایعات جدایی اش از پرسپولیس را هم تکذیب می‌کند و می‌گوید قرار نیست از این تیم جدا شود.

برای تولدت چه آرزوهایی کردی؟
آرزوی من این است که خانواده‌ام همیشه کنارم باشند و حال دل مردمم هم همیشه خوب باشد. سلامتی بزرگترین نعمت است و از خدا می‌خواهم مردم کشورم همیشه سالم و سلامت باشند.همچنین دوست دارم اوضاع اقتصادی مردم روبراه شود و هیچ فقیری وجود نداشته باشد.

آرزوی فوتبالی چطور؟
خب من همیشه دوست داشتم یک روز در پرسپولیس بازی کنم که به این آرزو رسیدم. ملی‌پوش شدن و بازی برای تیم ملی خیلی افتخار بزرگی است و خیلی دوست دارم روزی برای تیم ملی کشورم بازی کنم. همچنین قهرمانی با پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا هم یکی دیگر از آرزوهای من است که دوست دارم در فوتبال به آن برسم.

طی روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر جدایی تو به گوش رسید. قرار است از پرسپولیس جدا شوی؟
در این زمینه هیچکس چیزی به من نگفته و قرار نیست از پرسپولیس جدا شوم. پیراهن پرسپولیس را به این راحتی بدست نیاوردم که به همین سادگی از دست بدهم. نه از کادرفنی و نه از باشگاه کسی در مورد جدایی با من حرفی نزده است. من با پرسپولیس قرارداد دارم و با افتخار در خدمت تیم محبوبم هستم. بازی برای تیمی‌که از بچگی عاشقش بودی، خیلی اتفاق بزرگی است و من خوشحالم به یکی از آرزوهای دوران کودکی ام رسیدم. دوست دارم روزی برسد که بتوانم بازوبند کاپیتانی تیم محبوبم را به بازو ببندم و برای سال‌ها در این تیم بمانم.

شرایط پرسپولیس قبل از شروع فصل جدید چطور است؟
شرایط خوب است و مشکل خاصی در تمرینات وجود ندارد. هرچند کمی‌دیر تمرینات را شروع کردیم، ولی در روزهای گذشته تمرینات سخت و پرفشاری را گذراندیم و چند بازی خوب تدارکاتی را هم انجام دادیم. در مجموع شرایط خوب است و ما بی صبرانه منتظر شروع بازی‌ها هستیم. دلمان برای هواداران تنگ شده و مشتاق دیدارشان از همان هفته اول هستیم. خداراشکر در هفته اول میزبانیم و می‌توانیم از حضور هواداران سود ببریم. امیدوارم برای شروع لیگ و بازی مقابل آلومینیوم ورزشگاه پر از تماشاگر شود و البته بتوانیم با یک شروع خوب جواب محبتشان را بدهیم.

پرسپولیس فصل قبل همه جام‌ها را درو کرد. چقدر امیدواری در فصل پیش رو بتوانید اتفاقات فصل گذشته را تکرار کنید؟
قطعا همه هدف ما همین است و به چیزی جز تکرار قهرمانی‌ها فکر نمی‌کنیم. اصلا در پرسپولیس شما نباید حتی به رتبه دوم فکر کنید و همه انرژی و تمرکزتان را باید برای اول شدن بگذارید. این باشگاه آنقدر بزرگ است که همیشه مدعی قهرمانی به حساب می‌آید و برای قهرمانی باید بجنگد. قطعا برای فصل پیش رو هم همینطور است و تیم ما برای قهرمانی تلاش خواهد کرد. امیدوارم بتوانیم اتفاقات فصل قبل را دوباره تکرار کنیم و در پایان فصل هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

پرسپولیس در این فصل باید در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. با توجه به ستاره‌هایی که به فوتبال عربستان رفتند، نگران رویارویی با آن‌ها نیستی؟
درست است آن‌ها پول زیادی خرج کردند و کلی ستاره از تیم‌های خوب دنیا به خدمت گرفتند؛با این حال ما ترسی نداریم چون پرسپولیس هستیم و خیلی از تیم‌های آسیایی روی پرسپولیس حساب ویژه‌ای باز می‌کنند. نه تنها از ستاره‌های تیم‌های عربستانی ترسی نداریم، بلکه حضور این بازیکنان انگیزه ما را چند برابر خواهد کرد و مطمئن باشید اگر به هر کدام از تیم‌های عربستانی بخوریم، بهترین نمایش را از پرسپولیس خواهید دید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)