پرسپولیس نیوز : رضا شاهرودی بازیکن اسبق تیم ملی و پرسپولیس اعتقاد دارد حمید درخشان جدیدتی در کار نشان نمی دهد و به همین دلیل ،بازیکنان جسارت اعتراض به تصمیمات وی را پیدا می کنند.

رضا شاهرودی درباره حرکت ناشایست عباس‌زاده بعد از تعویض گفت: این جور حرکات برمی‌گردد به سرمربی تیم. اگر سرمربی تیم جذبه و اقتدار لازم را داشته باشد این مسائل پیش نمی‌آید. در اردوی کیش بازیکنان شب‌نشینی و مسائلی پیش آوردند که کادر فنی از کنار آن گذشتند و یا مصاحبه‌ای که دو نفر از بازیکنان انجام دادند و بعد از چند روز دوباره به تمرینات بازگشتند. این از بی‌اراده گی سرمربی است. من در ترکیه و چین بازی کردم در قرارداد بازیکن ذکر می‌شود که اگر حرکت ناشایست و یا بی‌احترامی و یا کارت بی‌مورد از داور بگیرند با جریمه‌ای سنگین روبرو می‌شوند.

بازیکنی که یک سال است به پرسپولیس آمده و این حرکات را بعد از تعویض انجام می‌دهد باید جریمه شود البته مقصر کادر فنی و سرمربی و سرپرست تیم است که بیش از حد به بازیکنان بها می دهند.

وی همچنین درباره بازی‌های تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: کی‌روش کار سختی دارد . جام ملتهای آسیا ،جام جهانی نیست که بیاییم دفاعی کار کنیم و باید به فکر بازی خوب و نتیجه گرفتن باشیم. تیم‌های آسیایی هزینه کردند .خیلی خوب کار می‌کنند و از انگیزه بالایی برخوردار هستند. البته فوتبال را نمی‌شود پیش‌بینی کرد.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)