بر اساس قانون میلاد سرلک که بازیکن تیم پرسپولیس است باید از اول شهریورماه به خدمت سربازی برود؛ اما یک شرط وجود دارد که می‌تواند سربازی این بازیکن را به تعویق بندازد.

بر اساس قانون میلاد سرلک که بازیکن تیم پرسپولیس است باید از اول شهریورماه به خدمت سربازی برود؛ اما اگر امیر قلعه‌نویی این بازیکن را به تیم ملی دعوت کند، سرلک می‌تواند تا دو سال آینده (یعنی 30 سالگی) از خدمت سربازی معاف شود.

هجدهم تیرماه سازمان وظیفه عمومی خطاب به وزارت ورزش و جوانان نامه‌ای ارسال و اعلام کرد: “با توجه به اینکه مشمول میلاد سرلک بازیکن باشگاه پرسپولیس تهران به استناد بند یک بخش اول فصل دوم دستورالعمل اجرایی ارائه تسهیلات به مشمولان ورزشکار حرفه‌ای و قهرمانی به دلیل عدم دعوت به تیم ملی فوتبال و سن بالای 28 سال مجوز فعالیت تیم‌های لیگ برتری را ندارد.

لذا خواهشمند است دستور فرمایید به فدراسیون فوتبال ابلاغ گردد از تاریخ 1402.06.01 از ادامه فعالیت ورزشی مشمول ذکر شده جلوگیری بعمل آورده و نتیجه اقدامات به این سازمان اطلاع‌رسانی گردد.

بدیهی است که فرد ذکر شده باید در تاریخ 1402.06.01 نسبت به معرفی خود به مراکز آموزشی تعیین شده اقدام کند”.

یکی از فرماندهان ستادکل نیروی مسلح در این خصوص به تسنیم اطلاع داده است که اگر تا قبل از شهریورماه “میلاد سرلک” به تیم ملی دعوت شود می‌تواند تا دو سال یعنی تا 30 سالگی به سربازی نرود و هم در تیم ملی و هم در لیگ برتر بازی کند.

وی افزود: اما اگر شهریورماه فرا برسد و میلاد سرلک به تیم ملی دعوت نشود باید سرلک خودش را معرفی کند؛ اما هر زمان که اسمش در تیم ملی قرار بگیرد می‌تواند از خدمت سربازی ترخیص شود و به تیم ملی برود و حتی در لیگ برتر هم بازی کند.

این مقام مسئول اضافه کرد: حتی اگر اسم میلاد سرلک یک هفته در لیست تیم ملی باقی بماند می‌تواند مجوزی باشد که این بازیکن برای دو سال به خدمت سربازی نرود و همچنان فوتبال بازی کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)