ستاره جوان پرسپولیس از ۳ آینده می تواند به تمرینات این تیم برگردد.

شریفی در برخورد با بازیکن ذوب آهن از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد و دیدار مقابل سپاهان را از دست داد. حالا خبر رسیده رباط کتف شریفی پاره شده و او چند بازی آینده تیمش را هم از دست خواهد داد.

پدیده این فصل پرسپولیس به خبرورزشی گفت: چند روز پیش به بیمارستان رفتم و از کتفم عکس گرفتم که مشخص شد رباط کتف چپم دچار پارگی شده است. فعلاً که پزشکان تشخیص دادند جراحی لازم نیست و باید فیزیوتراپی انجام دهم و روند درمانی را هم به این شکل سپری کنم اما حداقل دو سه هفته‌ای زمان خواهد برد تا بتوانم به تمرینات و بازی ها برگردم.

وی اضافه کرد: حالا باید ببینیم شرایط در ادامه به چه شکلی پیش می‌رود. به هر حال حتماً حکمتی در این موضوع بوده است. مصدومیت و آسیب‌دیدگی هم جزئی از فوتبال است و برای هر بازیکنی ممکن است در هر مقطعی از فصل پیش بیاید.

شریفی گفت: فعلاً هم خیلی جدی روند درمانی را پیگیری و توصیه‌های پزشکان را اجرا می‌کنم تا هر چه زودتر بتوانم به میادین برگردم. از همه همبازیان، کادرفنی و هواداران پرسپولیس که در این چند روز جویای حالم بودند و به من روحیه دادند، تشکر می کنم. مطمئن باشید با قدرت به تمرینات برمی گردم و در خدمت تیم محبوبم خواهم بود.

شریفی در خصوص وضعیت پرسپولیس و برتری مقابل سپاهان هم گفت: خداراشکر بچه ها موفق شدند سپاهان را شکست دهند و خیلی از این بابت خوشحالم. امیدوارم بتوانیم در ادامه لیگ و البته بازی حساس مقابل تراکتور را هم با همین قدرت بازی کنیم تا هوادارانمان خوشحال شوند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)