رئیس هیئت مدیره پرسپولیس گفت: یحیی گل‌محمدی با باشگاه پرسپولیس قرارداد دارد و یک سال دیگر نیز میهمان ماست.

حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره برگزاری مجمع باشگاه پرسپولیس و آینده این باشگاه اظهار داشت: درباره آینده پرسپولیس که این بحث در هیئت مدیره صورت می‌گیرد، ولی براساس توافقی که وزارتخانه‌های ورزش و اقتصاد و سازمان خصوصی‌سازی داشته‌اند، قرار شد یک عضو مالی وارد هیئت مدیره شود که این اتفاق رخ داد و اعضای قبلی نیز باقی ماندند. درویش هم همچنان به‌عنوان مدیرعامل با قدرت به کار خود ادامه خواهد داد.

وی درباره شرایط یحیی گل‌محمدی گفت: او قرارداد دارد و یک سال دیگر نیز میهمان ماست.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره فعالیت باشگاه در سایر رشته‌ها تصریح کرد: براساس مصوبه پارسال، قرار شد تیم بانوان را راه‌اندازی کنیم و در دو سه رشته دیگر فعالیت کنیم که یکی از آنها سوارکاری خواهد بود. مصوب کردیم که در فوتبال بانوان سرمایه‌گذاری کنیم و یکی از اعضای هیئت مدیره نیز پیگیر این موضوع است تا به‌زودی انجام شود. هنوز نمی‌دانیم که این تیم‌داری در سطح لیگ برتر خواهد بود یا لیگ‌های پایین‌تر، چون هنوز امتیازش را نداریم و شرایط مشخص نیست.

شهریاری با اشاره به توافقات صورت گرفته گفت: این توافق در سطح وزرا انجام شد و ما هم در جریان جزئیات این توافق نیستیم، ولی به هر شکل آن چیزی که الان رخ داد، این بود که پرسپولیس تقریباً بدون تغییر ماند، چون تیم در یک سال اخیر موفقیت‌های خوبی داشت که این شرایط را مرهون هماهنگی و همدلی و دانشی است که هیئت مدیره داشت و همچنین کارهای اجرایی که برعهده درویش بود. نهایتاً دیدیم که تیم بدون حاشیه، یک سال خوب را سپری کرد و موفقیت‌هایی را به دست آورد. بنابراین اضافه کردن یک یار اقتصادی می‌تواند یک کمک بیشتر در زمینه مالی باشد.

وی در مورد ممنوعیت قراردادهای ارزی با بازیکنان و مربیان خارجی و اینکه این شرایط اختصاص به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال دارد، تصریح کرد: این بخش‌نامه مخصوصاً برای پرسپولیس و استقلال یک دردسری ایجاد خواهد کرد، ولی از طرف دیگر شاید به نفع فوتبال باشد و یک انضباط مالی بر کل کشور حاکم شود. در واقع اگر بخش‌نامه ابلاغ و نظارت دقیق بر آن شود، انضباط مالی خوبی رخ می‌دهد و این به نفع فوتبال است. اگر قرار باشد فقط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال رعایت کنند، آن وقت مشکلات زیادی ایجاد خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس راجع به شرایط اسپانسر باشگاه و احتمال افزایش قراردادش خاطر نشان کرد: هنوز سال جدید را شروع نکرده‌ایم، اما با توجه به افزایش قیمت‌ها در سایر زمینه‌ها، قطعاً شرایط تغییر می‌کند.

شهریاری در پاسخ به این سؤال که «آیا سرمربی پرسپولیس لیستی برای سال آینده به باشگاه داده است؟»، گفت: خبر ندارم، ولی تا امروز که لیستی نیامده است. بچه‌ها که فعلاً در استراحت هستند.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که «آیا تکلیف سوپرجام مشخص شد؟»، اظهار داشت: حتماً جام را می‌دهند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)