پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دربی تمام شده و درست است که هواداران خوشحال هستند اما باید توجه کنیم که این بازی هم سه امتیاز داشت و باید همین راه ادامه پیدا کند تا تیم قهرمانی‌اش در لیگ را قطعی کند.

شیث رضایی با اشاره به برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس برابر استقلال در شهرآورد صدم پایتخت اظهار داشت: بازی خوبی بود و به این برد نیاز داشتیم و خدا را شکر توانستیم کاملا هوشمندانه و با عملکردی خوب این دیدار با با برد پشت سر بگذاریم و به صدر جدول بازگردیم.

وی افزود: البته فکر می‌کردم استقلال خیلی هجومی‌تر باشد و بیشتر برای رسیدن به گل عطش داشته باشد چرا که آنها صدرنشین بودند و به نظر من حتی بیشتر از پرسپولیس به سه امتیاز این مسابقه نیاز داشتند اما محتاط بودند و در نهایت هم این بازی را از دست دادند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد دلایل برتری سرخپوشان در این دیدار خاطرنشان کرد: محبی و قایدی به خوبی مهار شده بودند. همه بازیکنان خوب بودند به ویژه خط دفاع. علی نعمتی که خیلی خوب هم در حملات شرکت می کرد و هم در دفاع. دانیال اسماعیلی‌فر هم عالی بود. از طرفی گئورگی گولسیانی و مرتضی پورعلی‌گنجی هم مثل همیشه عالی بودند.

وی گفت: نقاط قوت استقلال به خوبی پوشش داده شد و از طرفی هافبک ها هم در وسط زمین کار را برای استقلال و توپ‌رسانی به مهاجمان سخت کرده بودند. به همین خاطر استقلال نتوانست از نقاط قوت خود استفاده کند.در نهایت هم پرسپولیس هوشمدانه از تک موقعیتش استفاده کرد و در نهایت هم به برتری رسید.

رضایی تاکید کرد: این برد تمام شد. درست است که این برتری خیلی به ما چسبید اما این مسابقه هم مانند سایر بازی‌های دیگر سه امتیاز دارد. این بازی دیگر تمام شده و به فکر بازی‌های بعدی باشند.

وی در مورد بالا رفتن شانس قهرمانی گفت: دیگر همه چیز تمام شده. باید بازی به بازی پیش رویم تا در نهایت به قهرمانی برسیم. هنوز هیچ چیز تمام نشده است.

کاپیتان اسبق سرخپوشان در رابطه با اینکه برتری دربی باعث نمی‌شود بازیکنان مغرور شوند، گفت: همه چیز دیگر دست خودمان است. بازیکنان راه قهرمانی را بلد هستند. کریم باقری، سید جلال حسینی و افشین پیروانی در تیم هستند تا بازیکنان از نظر ذهنی آماده شوند. به نظر من بازیکنان راه قهرمانی را بلد هستند فقط نباید مغرور شوند.

رضایی در مورد اینکه سرخپوشان شانس قهرمانی در جام حذفی را دارند، خاطرنشان کرد: ما دوگانه نمی‌خواهیم. فعلا تنها تمرکز روی لیگ باشد تا فصل شیرینی رقم بخورد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)