مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تا کنون با هیچ باشگاهی مذاکره نکرده‌ام و اگر کسی چنین ادعایی داشته باشد آن را تکذیب می‌کنم.

مهدی شیری پس از تمدید قرارداد خود با باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دو فصل دیگر قراردادم با پرسپولیس را تمدید کردم خدا را شکر کردم بابت این چند سالی که در پرسپولیس بودم و افتخارات زیادی کسب کردم.به خواسته مدیریت باشگاه و کادر فنی با افتخار قراردادم را دو سال دیگر تمدید کردم و همچنان در خدمت پرسپولیس هستم ، امیدوارم بهترین اتفاقات رقم بخورد.

وی درباره اینکه با توجه به گلات قهرمانی پرسپولیس در فصل گذشته آیا در سال آینده همچنان به تکرار این افتخارات فکر می‌کنند توضیح داد: یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس در سال‌های اخیر همدلی و دوری از حواشی بوده است و در این چند سال شرایط مثبتی برای ما رقم خورد. امیدوارم امسال هم دست به دست هم داده و کنار هم باشیم و از هواداران هم می‌خواهم کنار ما بمانند تا بتوانیم اتفاقات بزرگی رقم بزنیم.

مدافع تیم پرسپولیس درباره اینکه پس از دو نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تنها چیزی که سبب رضایت هواداران می‌شود کسب قهرمانی در این رقابت‌ها است، عنوان کرد: امیدوارم بتوانیم به جام قهرمانی آسیا برسیم. بابت اتفاق سال گذشته در فینال آسیا یک عذرخواهی به هواداران پرسپولیس بدهکار هستم از آنها عذرخواهی کرده و امیدوارم بتوانیم روزهای خوبی را کنار هم رقم بزنیم.

شیری در مورد مطرح شدن ارقام مختلف در فصل نقل و انتقالات و اینکه آیا خودش به جزء پرسپولیس از تیم دیگری پیشنهاد داشته و با وی تماس گرفته شده است،‌گفت: چند روز قبل گفتم پس از تاسوعا و عاشورا به باشگاه پرسپولیس آمدم و قراردادم را تمدید می‌کنم این موضوع را به مدیریت باشگاه گفتم تا کنون با هیچ باشگاهی هم صحبت نکرده بودم و هر باشگاهی یا مسؤول نقل و انتقالاتی‌اش اگر تماسی با من داشته آن را تکذیب می‌کنم. اگر کسی چنین ادعایی دارد می‌تواند بگوید با من تماس گرفتند ما با هیچ باشگاهی مذاکره نکردیم.

وی درباره اینکه پس هیچ نرخی برایش اعلام نشده بود گفت:‌ خیر.

مدافع پرسپولیس درباره احمد نوراللهی و حواشی ایجاد شده به تیم شباب الاهلی امارات پاسخ داد: همه هواداران پرسپولیس می‌دانند نوراللهی بازیکن بزرگی بوده و خیلی برای این تیم زحمت کشیده است امیدوارم برای ادامه فوتبالش به هر تیمی رفته موفق باشد زیرا بازیکن بزرگی است و دوست دارم هواداران وی را درک کنند اما پرسپولیس هم مسیر خودش را می‌رود و امیدوارم به بهترین شکل فصل را پشت سر بگذاریم.

شیری درباره اینکه قرار است امسال چند پاس گل برای هم‌تیمی‌های خود ارسال کند گفت: امیدوارم ابتدا برای تیم خودم مثمر ثمر باشم و امسال سال خوبی برای پرسپولیس باشد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)