مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از وقتی به این تیم آمدم رسیدن به رکورد ۱۰۰ بازی رویای من بود.

مهدی شیری در گفت و گو با فارس، درباره رسیدن به رکورد ۱۰۰ بازی با پیراهن پرسپولیس اظهار داشت: بازی کردن در تیم بزرگ پرسپولیس افتخارآمیز است و رسیدن به رکورد ۱۰۰ بازی برای این تیم برای من رویایی بود که خوشبختانه به این رویای بزرگ رسیدم.

وی درمورد اینکه آیا می‌تواند به رکورد ۲۰۰ بازی برای پرسپولیس هم برسد، توضیح داد: همیشه تمام تلاش خود را به کار می‌گیرم تا بتوانم در خدمت تیم باشم و هر زمان به زمین بروم با تمام وجود برای پرسپولیس بازی خواهم کرد. 

مدافع تیم پرسپولیس درمورد انتقادات برخی هواداران و پیشکسوتان سرخابی‌ در خصوص کیفیت دربی اخیر پایتخت و نارضایتی آنها از این بازی توضیح داد: دربی‌ همیشه با بازی‌های معمولی تفاوت دارد و شاید شرایط خاص این مسابقه سبب شد موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نشود. سوت‌های داور هم در این موضوع بی‌تاثیر نبود. تیم ما هم فرصت‌هایی داشت که اگر یکی از آنها گل می‌شد قطعا برنده بازی بودیم و نتیجه تغییر می‌کرد.

شیری در مورد دیدار بعدی پرسپولیس مقابل هوادار، عنوان کرد: بازی با هوادار آسان نیست زیرا امسال هیچ یک از مسابقات لیگ راحت نیست و همه تیم‌ها قوی هستند. با این وجود ما پرسپولیس هستیم و برای بردن این بازی آماده می‌شویم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)