پرسپولیس نیوز : پیام صادقیان می گوید در شروع دوباره اش با پرسپولیس آمده که پیام آور قهرمانی تیمش باشد.

پیام صادقیان بعد از چند ماه با گل برگشت. پیام که ماه‌هاست با هیچ رسانه‌ای حرف نزده. او اما این بار تغییرش را در واژه هایی که ادا می کند هم نشان می دهد. پیام که امید اصلی پرسپولیسی ها برای داشتن ملی پوش در تیم ملی است ، می گوید همه کار می کند تا نشان دهد عوض شده و آماده خدمت به تیم ملی است.

 

بعد از دو ماه محرومیت برگشتی!
برای من این دو ماه محرومیت خیلی سنگین تمام شد. من محروم بودم و هیچ کاری از دستم برنمی‌آمد که برای تیمم انجام دهم. در این بین فقط یک هدف داشتم؛ اینکه با گل برگردم و جبران کنم.

چرا این‌طور فکر می‌کردی؟
برای اینکه نمی‌خواستم هواداران پرسپولیس فکر کنند پیام افت کرده و آن بازیکنی نیست که روي او حساب کرده‌اند. خوشحالم که دقیقه50 آمدم و گل زدم.

محرومیت دو ماهه برایت درس عبرت شد؟
خدا را شکر می‌کنم که در سن 22، 23 سالگی با این محرومیت روبه‌رو شدم تا به خودم بیایم و برای پیشرفت دیگر این اشتباهات را تکرار نکنم. دیدید که با چه ذوق و شوقی به میدان آمدم و بازی کردم. من اشتباه کردم و تاوانش را هم دادم و مطمئن باشید پیام صادقیان دیگر سمت داور نمی‌رود.

زمانی پرسپولیس به تیم‌هایي نظیر کارگر بنه‌گز زیاد گل می‌زد…
کارگر بنه‌گز تیم ضعیفی نبود و مس رفسنجان را در بازی قبلی‌اش 4 بر صفر برده بود. دیگر آن روزگار گذشته و حالا همه تیم‌ها سخت تلاش می‌کنند تا به خواسته خود برسند و دیگر مثل قدیم نیست که مقابل هر تیمی تمرین گلزنی کنید و…

چرا خیلی آماده نبودی؟
من کاملاً آماده بودم چون در دو ماه گذشته در تمام تمرینات تیم‌مان حضور داشتم اما این را در نظر بگیرید که شرایط تمرین با مسابقه فرق دارد و بازیکن برای باقی ماندن در فرم مطلوب نیاز به بازی کردن دارد. من خوشحالم که دو ماه محرومیت روی من تأثیر منفی نگذاشت.

حمید درخشان روی تو خیلی حساب می‌کند، به ما گفت که بازگشت پیام 30 درصد مشکلات فنی تیمش را برطرف می‌کند؟
من هم تمام تلاشم را می‌کنم چون موفقیت تیم مهم‌تر از شخص است.

این پرسپولیس قهرمان می‌شود؟
از قول من بنویسید پرسپولیس قدرت قهرمانی در هر دو جام پیش‌رو را دارد و نباید اين تيم را دست‌کم گرفت ما امسال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را هم پیش‌رو داریم و باید برای موفقیت در هر سه جام تلاش کنیم.

قبول داری که خیلی کمبود دارید؟
بله، تیم ما بازیکنان خوبی را از دست داد بعد از آنکه حمیدخان تیم را تحویل گرفت، خیلی‌ها را به دلیل مصدومیت و یا پیوستن به تیم‌های دیگر نداشتیم. خود من هم که محروم شده بودم.

درخشان می‌گوید تیم ناقصی را تحویل گرفته که بد بسته شده اما دایی گفته پرسپولیس را خیلی خوب بسته؟!
من در این مورد حرفی ندارم!

می‌گویند پیام صادقیان به دلیل مشکلات اخلاقی به تیم ملی دعوت نمی‌شود!
از قول من بنویسید پیام تفکراتش را تغییر داده و با این تغییرات اگر آقای کروش صلاح دانستند مرا دعوت کنند، با تمام وجود در خدمت تیم ملی کشورم خواهم بود.

چه زمانی به آمادگی 100 درصدی می‌رسی؟
من دو ماه بازی نکردم، از نظر بدنی کاملاً آماده هستم و فکر کنم بعد از 4، 5 بازی به اوج می‌رسم.

در مورد بازی با سایپا چه صحبتی داری؟
هنوز چند روز به بازی با سایپا مانده.

و دربی؟
فعلاً نمی‌خواهم راجع به دربی اظهارنظر کنم.

حرف آخر…
از هواداران ممنونم که حمایتم کردند. جواب محبت آنها را با قهرمانی می‌دهیم. تشکر می‌کنم که در مدت محرومیت همه‌جوره از من حمایت کردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)