پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه باید تمرکزم را روی پرسپولیس بگذارم، دیگر جواب استقلالی‌ها را نمی‌دهم.

پیام صادقیان  اظهار داشت: پس از دربی 77 شرایط خوبی را با تمرینات شاداب و رفع نقاط ضعف پشت سر گذاشتیم تا به آینده امیدوارتر فکر کنیم.

وی افزود: ما روز جمعه مقابل گسترش فولاد جوان و با انگیزه و حتی دونده بازی داریم آنها پر از انگیزه هستند چون می‌خواهند در ورزشگاه آزادی خود را نشان دهند و قطعا بازی روز جمعه شاید از خیلی بازی‌ها سخت‌تر باشد.

صادقیان ادامه داد:‌از طرف دیگر من باید مقابل همشهری‌هایم بازی کنم از بازیکنان گرفته تا مربیان تیم گسترش فولاد همه دوستان من هستم و با آنها رفیقم. کار سخت است اما ما 3 امتیاز را می‌خواهیم.

وی در مورد مشکلات لفظی‌اش با استقلالی‌ها گفت: دیگر دقیقا به دنبال آرامش هستم و دیگر جواب استقلالی‌ها را نمی‌دهم چون باید تمرکزم را روی بازی‌های پرسپولیس بیشتر مشغول کنم و اگر بخواهم هر روز جواب دهم دیگر وقتی نمی‌ماند که بخواهم به پرسپولیس خدمت کنم الان آرامش می‌خواهم و دیگر دربی 77 به خاطرات پیوست.

این بازیکن در پاسخ به این سؤال که ظاهرا از سوی ستاد رسیدگی به تخلفات حرفه ای فوتبال به موهای او تذکر داده است،‌گفت: به من گفتند موهایت اصلاح شود من هم گفتم چشم حرفی نداریم. این مشکل خاصی نیست و حل‌شدنی است و من موهایم را اصلاح می‌کنم.

وی در پایان یادآور شد: امیدوار هستم روز جمعه بتوانم یکی از بهترین بازی‌هایم را به نمایش بگذارم و فکر کنم الان وقتش است گلزنی کنم. البته به تیمی برخوردیم که بسیار خطرناک، ‌سخت‌کوش و فرصت‌طلب است و به نظرم باید مراقب آنها باشیم. البته کادر فنی توصیه‌های لازم را به ما داشته و قطعا با شناختی که نسبت به گسترش فولاد داریم راحت‌تر به هدف‌مان می‌رسیم تا سریع‌تر به جمع بالانشینان اضافه شویم و هفته‌های بعدی حتی صدرنشین لیگ برتر باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)