پرسپولیس نیوز : دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در سه بازی که برای پرسپولیس به زمین رفتم خوش‌شانس نبودم وگرنه حداقل یک بازی کلین‌شیت می‌کردم.

ایمان صادقی در مورد بازی روز پنجشنبه پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: ذوب‌آهن چند روز پیش در ورزشگاه آزادی استقلال را شکست داد و الان کمی خسته است. قطعاً ما با توجه به شرایطی که داریم راحت‌تر از استقلال می‌توانیم مقابل ذوب‌آهن بازی کنیم. ما برای اینکه از این شرایط نجات پیدا کنیم به سه امتیاز احتیاج داریم.

وی در خصوص عملکردش در سه بازی که برای پرسپولیس به میدان رفت، خاطرنشان کرد: در سه بازی که برای پرسپولیس به زمین رفتم خوش‌شانس نبودم، چون اگر یک مقدار شانس داشتم حداقل در یک بازی کلین‌شیت می‌کردم. واقعاً‌ دیدارهای ابتدای فصل هم سختی‌های خاص خودش را دارد و می‌بینید که تیم‌های بزرگ هم در این برهه از زمان دچار مشکل می‌شوند. باز هم می‌گویم اگر شانس داشتم وضعیتم این‌طور نمی‌شد.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من مقابل سپاهان چهار گل دریافت کردم، اما روی هیچکدام از گل‌ها مقصر نبودم. در بازی با استقلال خوزستان اما مقصر باخت من بودم. حالا امیدوارم که بتوانم در آینده در بازی‌های بیشتری برای پرسپولیس به میدان بروم.

صادقی در خصوص اینکه بعد از پایان محرومیت مکانی باید روی نیمکت بنشیند، گفت: قطعاً مربی تصمیم می‌گیرد که چه کسی برای پرسپولیس بازی کند بعد هم هرکسی زحمت بکشد خدا مزد زحماتش را می‌دهد. من راضی به مصدومیت و محرومیت کسی نیستم، اما در طول فصل اتفاقات زیادی رخ می‌دهد.

وی ادامه داد: صددرصد برای حضور دوباره در ترکیب پرسپولیس می‌جنگم و این‌طور نیست که در پرسپولیس نیمکت‌نشین محض باشم. اگر قرار بود این‌طور باشد و من نیمکت‌نشین باشم که اصلاً به پرسپولیس نمی‌آمدم. ببینید اشتباه برای همه پیش می‌آید و بهترین‌ تیم‌ها و بازیکنان دنیا هم روز بد دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)