پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ضمن اشاره به بازی جذاب نمه نهایی جام حذفی گفت: پرسپولیس باید سپاهان صبورانه بازی کند و آرامش خود را در این دیدار هم حفظ کند.

محمد صادقی در خصوص بازی پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان در نیمه نهایی جام حذفی فوتبال کشور گفت: به نظرم این دیدار به نوع نگاه سرمربیان هر دو تیم بستگی دارد. پرسپولیس پس از قهرمانی در لیگ برتر باز هم توانست با برد مقابل السد قطر شرایط روحی خوب خود را حفظ کند تا هواداران این تیم انتظار ادامه این روند را داشته باشند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: اگر این تیم می‌خواهد در اصفهان پیروز شده و به فینال جام حذفی برسد باید آرامش خود را حفظ کند. سپاهان می‌آید تا نشان دهد می‌تواند قهرمان لیگ برتر را در خانه شکست داده و به فینال برسد. به همین خاطر بعید نیست فشار زیادی را بازیکنان پرسپولیس تحمل کنند. در چنین مواقعی کافی است یک تیم روحیه خود را حفظ کند تا با آرامش به فینال برسد.

وی درباره سیستم تاکتیکی احتمالی پرسپولیس اظهار داشت: برانکو ایوانکوویچ نشان داده است تاکتیک تیمش را تغییر نمی‌دهد. این تیم به احتمال فراوان دفاع محکمی را مقابل سپاهان انجام می‌دهد و هافبک‌هایش مانع از توپ رسانی حریف به کناره‌های زمین خواهند شد. سپاهان با سبکی که آقای قلعه نویی برای تیمش در نظر گرفته است به دنبال سانتر از جناحین است. پرسپولیس باید هافبک‌ها و مدافعان کناری خودش را آمده این رویارویی کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)