پرسپولیس نیوز: ‌ پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر اعضای این تیم تمرکز خود را حفظ کنند قطعاً قهرمان لیگ برتر خواهند شد.

محمد صادقی در خصوص لغو بازیهای لیگ برتر فوتبال ایران به دلیل شیوع کرونا گفت: فکر می کنم تصمیم درستی بود تا سلامت بازیکن و تمام عوامل و دست اندرکاران برگزاری بازیها به خطر نیافتد. فوتبال را می توان دوباره برگزار کرد اما جان آدمی قابل بازگشت نیست.

وی درباره نتایج این تیم با یحیی گل محمدی در هفته های اخیر تصریح کرد: او مربی با دانش و آرامی است. خیلی خوب توانست خودش را در رختکن تیم جا کند تا بازیکنان هم از او حساب ببرند. گل محمدی با هدف کسب امتیاز در بازیهای ابتدایی که هدایت پرسپولیس را برعهده شده بود، قدم برداشت و اکنون به فکر ایجاد تفکر و فلسفه تاکتیکی خود است تا بتواند راندمان بازیکنان را به بهترین حالت ممکن برساند.

وی افزود: پرسپولیس با اختلاف ۱۰ امتیازی در صدر جدول حضور دارد و همین موضوع ثابت می کند شانس اول برای چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر است. تنها شرط قهرمانی این تیم حفظ تمرکز بازیکنان و کادر فنی است.

کارشناس فوتبال ایران درباره حضور کریم باقری در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران تاکید کرد: همه فوتبالی ها می دانند که شخصیت کریم باقری می تواند باعث رشد یک مجموعه شود. اگر حضور او و وحید هاشمیان در تیم ملی قطعی باشد بدون شک به نفع اسکوچیچ خواهد بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)