پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم علیپور برخی مسائلش را برطرف کند و ما هم به او کمک می‌کنیم.

عالیشاه: ماشین‌سازی بسته بازی کرد/ به علیپور کمک می‌کنیم

امید عالیشاه پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی گفت: هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و کسب سه امتیاز در یک مسابقه قطعی نیست. ماشین‌سازی امروز بازی بسته‌ای ارائه کرد. ما هم فرصت‌هایی برای گلزنی داشتیم و همه بازیکنان تلاش خود را کردند. هواداران از ما انتظاراتی دارند و این موضوع را می‌دانیم و باید تلاش مضاعفی داشته باشیم تا پیروز شویم.

وی درباره پنالتی از دست رفته توسط علی علیپور و نانراحتی هواداران گفت: علیپور زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است. فوتبال بالا و پایین دارد. امیدوارم علیپور برخی مسائلش را برطرف کند و ما هم به او کمک می‌کنیم. هواداران هم او را دوست دارند و باید به او کمک کنند.

بازیکن پرسپولیس ادامه داد: هواداران ما پس از نایب قهرمان لیگ برتر در چهار سال قبل بازیکنان را تشویق کردند و امیدوارم حمایت آنها ادامه داشته باشد. شرایط تیم بهتر می‌شود و این کار قطعاً با حمایت هواداران رخ خواهد داد. اگر آنها حمایت کنند، نه انگیزه وجود دارد و نه آن شرایطی می‌شود که می خواهیم.

عالیشاه درخصوص شرایط مالی پرسپولیس گفت: در این باره از انصاری‌فرد سوال کنید.

وی درباره وقت تلف کردن بازیکنان ماشین سازی عنوان کرد: من چندین بار به حامد لک دروازه‌بان حریف گفتم که از زمین بلند شود. فوتبال است و اگر موقعیت‌های‌مان گل شود، حرف و حدیث پیش نمی‌آید.

نوراللهی: قول می‌دهم علیپور پنالتی‌اش را در اهواز جبران کند

احمد نوراللهی پس از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی اظهار داشت: به‌هرحال همه‌ی ما مقصر هستیم و واقعاً امروز شرمنده شدیم. البته تسلیم نمی‌شویم و باید به اهواز برویم تا با کسب پیروزی، این تساوی را جبران کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا علی علیپور پنالتی‌زن اول پرسپولیس است؟»، گفت: بله. به‌هرحال در همه جای دنیا پنالتی خراب می‌شود. من قول می‌دهم که علیپور این پنالتی را در بازی بعدی در اهواز جبران می‌کند. نمی‌شود که تمام تقصیرها را در چنین زمانی گردن یک نفر بیندازیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره وقت تلف کردن بازیکنان حریف عنوان کرد: بازیکنان ماشین‌سازی در تبریز هم این کار را انجام می دادند. به‌هرحال بازی تمام شده است و باید به فکر دیدار بعدی باشیم.

نوراللهی در پایان گفت: سه امتیاز بازی امروز خیلی مهم بود، چون می‌توانستیم در خانه به صدر جدول نزدیک شویم. قطعاً با تمام وجود تلاش می‌کنیم تا در بازی‌های بعدی بهترین نتیجه را بگیریم.

امیری: ما هم مثل هواداران ناراحت هستیم

وحید امیری پس از تساوی بدون گل مقابل ماشین‌سازی گفت: از هواداران عذرخواهی می‌کنم و باید بگویم که مثل آنها از اینکه نتوانستیم مقابل ماشین‌سازی به پیروزی برسیم ناراحت هستیم.

بیرانوند: به علیپور گفتم الان زمان مناسبی برای پنالتی زدن تو نیست

علیرضا بیرانوند پس از توقف تیم فوتبال پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: دوست داریم هواداران را با یک پیروزی خوشحال کنیم که نشد این اتفاق رخ دهد. در اواخر مسابقه هم یک پنالتی نصیب ما شد که تبدیل به گل نشد. امیدوارم این نتیجه را جبران کنیم. از تمام هواداران می‌خواهم که از تیم و علیپور حمایت کنند. صحبت‌هایی شنیدم که برای علیپور خوب نیست.

«دوست داشتیم این قهرمانیِ جامانده از سال گذشته را با پیروزی جشن بگیریم که نشد.»، وی با بیان این جمله ادامه داد: تا نیم‌فصل دوم نمی‌توانیم کاری کنیم. با این جو ایجاد شده و صحبت‌هایی که از هواداران شنیدم، به علیپور و پرسپولیس ضربه وارد می‌شود. اگر در شش بازی بعدی امتیاز از دست بدهیم، از مدعیان فاصله می‌گیریم. از هواداران که از ما حمایت کردند، تشکر می‌کنم. ما شش بازی تا نیم‌فصل دوم داریم و هیچ مهاجم خوبی نیست که بخواهد الان به پرسپولیس بیاید. از تماشاگران خواهش می‌کنم از علیپور حمایت کنند. او بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ برتر است.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس که جایزه نقره‌ای رؤیای AFC نصیبش شد، درباره این جایزه گفت: این یک اتفاق ملی بود و جایزه متعلق به مردم ماست. از مردم که به من اعتماد کردند و کمک‌های خود را به من سپردند، تشکر می‌کنم و من هم کمک‌های آنها را به دست مردم سیل‌زده رساندم. این جایزه را به مردم تقدیم می‌کنم و من هم نماینده آنها بودم. اگر در مراسم شرکت می‌کردم، جایزه طلایی را می‌گرفتم.

بیرانوند با بیان اینکه در صورت سفر به اندونزی باید سه روز از اعضای تیم پرسپولیس جدا می‌شد، خاطرنشان کرد: کالدرون تصمیم گرفت که در تیم بمانم و تا جایی که توانستم، به پرسپولیس کمک کردم. طلایی یا نقره‌ای بودن جایزه فرقی ندارد و موفقیت پرسپولیس مهم است.

وی در این باره که گفته می‌شود او به علیپور گفته که پنالتی پرسپولیس را چیپ نزند، بیان کرد: خیر. به علیپور گفتم به زمان بازی نگاه کن و باید فشار را درک کنی. گفتم که الان، زمان مناسبی برای پنالتی زدن تو نیست و این مسابقه، حساسیت خود را داشت. با کالدرون هم صحبت کردم و گفتم زمان مناسبی برای پنالتی زدن علیپور نیست. چون لک دروازه‌بان باهوشی است و پنالتی علیپور را در جام حذفی گرفته بود.

«هر کسی می‌فهمید که علیپور می‌خواهد چه کند و حامد هم زرنگی کرد.»، سنگربان پرسپولیس ضمن بیان این جمله تصریح کرد: من گفتم که ترابی پنالتی را بزند که گفتند او خارج از زمین بود. امیدوارم علیپور و هواداران، این اتفاق را فراموش کنند. او دوست دارد آقای گل شود و اینکه هواداران از پیروانی می‌خواستند که مهاجم بگیریم، اتفاق خوبی نبود. اگر روحیه علیپور را خراب کنیم، برای او و پرسپولیس بد می‌شود. علیپور بازی‌های زیادی را برای ما درآورده است.

بیرانوند درباره برگزاری مراسم اهدای جام، پس از پایان این مسابقه اظهار داشت: تصمیم درستی نبود که جام را در انتهای مسابقه بدهند. اگر ما در این بازی شکست می‌خوردیم، هیچ کسی به مراسم نمی‌آمد و جشن خیلی خوبی هم نبود. همه بابت تساوی ناراحت بودیم و چند بازیکن از جمله علیپور و خلیل‌زاده به مراسم نیامدند. خدا نکند که روی سکو برویم و تماشاگری نباشد. بیشتر هواداران هم از ورزشگاه خارج شدند و اصلاً زمان مناسبی برای اهدای جام انتخاب نکردند.

وی در مورد دیدار هفته آینده سرخپوشان مقابل فولاد خوزستان تصریح کرد: مسابقه سختی داریم و فولاد هم کادر فنی خیلی بزرگ و خوبی دارد. بازی در خوزستان خیلی سخت است و امیدوارم با تمرکز بالا بتوانیم سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

دروازه‌بان تیم پرسپولیس درمورد شرایط مالی این باشگاه گفت: از زمانی که انصاری‌فرد آمده، اتفاقات خوبی می‌افتد. مدیران باشگاه با شرکتی به توافق رسیدند و می‌توانیم برای پرسپولیس، بازیکنان خیلی بزرگی بگیریم.

ترابی: خوب بازی نکردیم/ علیپور بازیکن ارزشمندی است

مهدی ترابی بعد از تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل ماشین سازی تبریز در هفته نهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: امروز خوب بازی نکردیم؛ شاید در برخی دیدارها هم خوب بازی نمی کردیم، اما می‌بردیم.

وی درباره از دست دادن ضربه پنالتی توسط علیپور عنوان کرد: علیپور بازیکن ارزشمندی است و حتماً در بازی‌های بعدی جبران می‌کند.

نادری: خود علیپور هم ناراحت است/تلاش کردیم ببریم اما نشد

محمد نادری بعد از تساوی مقابل ماشین‌سازی در هفته نهم لیگ برتر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: ما خیلی تمرین کردیم تا این بازی را ببریم اما نشد. از هواداران تشکر می‌کنم که در این هوای سرد به ورزشگاه آمدند و سنگ تمام گذاشتند.

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه هواداران علیه علیپور شعار دادند، تصریح کرد: او چند سال آقای گل بوده و خودش هم از این اتفاق ناراحت است. او در نیم ساعتی که در رختکن بودیم، سرش را بالا نیاورد.

وی ادامه داد: به هر حال این اتفاقات پیش می‌آید. هواداران ما را حمایت کنند و کنار ما باشند که در این صورت موفق خواهیم شد.

همچنین شجاع خلیل‌زاده گفت که به دلیل داشتن تب و لرز نمی‌تواند صحبت کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)