پیشکسوت پرسپولیس گفت: طی چند ماه گذشته مدیربرنامه‌های پین درمورد مجیدی اتهامات زیادی را مطرح کرده، چرا کسی به حرف‌هایش توجه نمی‌کند؟

ضیاء عربشاهی، به حکم کمیته انضباطی درمورد شکایت پرسپولیس از استقلال واکنش نشان داده و اظهار داشت: تا زمانی که مجمع فدراسیون تشکیل نشود، فعالیت کمیته‌های انضباطی، اخلاق و استیناف غیرقانونی و غیر مشروع است و اعضای این کمیته‌ها صلاحیت رای دادن را ندارند.

وی افزود: متاسفانه امسال کمیته انضباطی با باشگاه استقلال مماشات می‌کند، چون آجورلو درحال رایزنی برای رسیدن به ریاست فدراسیون فوتبال است و کمیته انضباطی به همین خاطر ناعادلانه‌ رای داد و این وضعیت باعث تاسف است.

پیشکسوت سرخپوشان در گفت‌وگو با سرخ‌نیوز با اشاره به اتهاماتی که مجیدی به کمیته داوران وارد کرده است، خاطرنشان کرد: مجیدی بعد از بازی با نساجی بدترین اتهامات را به کمیته داوران وارد کرد اما به راحتی تبرئه شد، اگر مربی دیگری به جای مجیدی آن حرف‌ها را می‌زد هم رای کمیته انضباطی همین بود؟ مجیدی چگونه تبرئه شد؟ تمام ارکان فوتبال ما از کمیته انضباطی تا استیناف زیر سلطه باشگاه استقلال هستند و این وضعیت شرم‌آور است.

عربشاهی گفت: در چند ماه گذشته مدیربرنامه‌های پین درمورد مجیدی اتهامات زیادی را مطرح کرده، چرا کسی به حرف‌هایش توجه نمی‌کند؟ چرا کمیته اخلاق این اتهامات را بررسی نمی‌کند؟

وی در ادامه متذکر شد: بی‌قانونی بر فوتبال ما حاکم شده و تا زمانی که این افراد بر سر کار هستند، چیزی درست نخواهد شد. فوتبال ما باید تعلیق شود و این آدم‌ها بروند و افراد متخصص و درست به سر کار بیایند تا این وضعیت درست شود. با گندکاری‌هایی که از فدراسیون فوتبال افشا شده، شک نکنید که تعلیق هم خواهیم شد. وقتی فدراسیون که متولی فوتبال است تا این حد غرق در گندکاری و فساد شده، چه انتظاری از کمیته‌ انضباطی می‌رود؟

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)