پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس سال ۱۴۰۲ را خیلی خوب شروع کرد و در تمامی دیدارهایش برنده بوده است.

بهنام طاهرزاده در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: نیمه اول بازی کاملاً متعلق به پرسپولیس بود و نتیجه هم ۲ بر صفر تمام شد. در نیمه دوم شرایط به گونه‌ِ دیگری رقم خورد و گل‌گهر بازی را خوب شروع کرد. فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس آورد و موقعیت‌های خوبی را هم ایجاد کرد.

وی ادامه داد: گل‌گهر با تعویض‌های تهاجمی جریان بازی را به نفع خودش برگرداند تا اینکه روی ضربه ایستگاهی به گل دست یافت. همین مسئله باعث شد تا پرسپولیس کمی با استرس و محتاط‌تر به بازی ادامه دهد. نهایتاً شاگردان گل‌محمدی در این بازی توانستند از سد حریف خوب و پرمهره ای همچون گل‌گهر عبور کرده و به مرحله نیمه نهایی صعود کنند.

*امیدوارم دربی حذفی زیبا و تماشایی شود

وی در مورد دیدار پرسپولیس و هوادار در مرحله نیمه نهایی جام حذفی، عنوان کرد: پرسپولیس مقابل هوادار مشکل آنچنانی نخواهد داشت و پس از مغلوب کردن این تیم، راحت به فینال صعود خواهد کرد. به طور حتم امسال در دیدار فینال جام حذفی یک دربی دیگر را شاهد خواهیم بود و امیدوارم این بازی زیبا و تماشایی از آب دربیاید. بالطبع با شرایط خوب روحی و روانی که پرسپولیس دارد قطعاً در جام حذفی هم می‌تواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

کارشناس فوتبال در خصوص اینکه پرسپولیس پس از پیروزی در دربی صدم شرایط روحی و روانی خوبی دارد، تاکید کرد: پرسپولیس امسال با توجه به بروز مسائل حاشیه‌ای، دغدغه مالی و مشکلات داوری، در چند بازی آرامش و تمرکز خودش را از دست داد. بر همین اساس باعث شد تا شوکی در تیم ایجاد شود و امتیازات و صدر جدول لیگ برتر را از دست بدهد. اما بعد از گذشت چند هفته با درایت یحیی گل‌محمدی و کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، بحران به وجود آمده برطرف و جمع شد. گل‌محمدی توانست نفرات تیم را از لحاظ روحی و روانی دوباره به نقطه ایده‌آل برساند و بعد از شکست استقلال در دربی، مجدداً صدر جدول را از آن خودش کند.

*سرنوشت قهرمانی در دستان پرسپولیس است

پیشکسوت فوتبال با اشاره به اینکه پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ برتر شانس بیشتری دارد، تصریح کرد: تیم‌هایی که خطر سقوط را احساس می‌کنند برای بقا در لیگ برتر به بهترین شکل مقابل سایر تیم‌ها ظاهر می‌شوند و تنور مسابقات داغ‌تر خواهد شد. بر همین اساس در هفته‌های باقی مانده رقابت مهیج و جذاب‌تری را شاهد خواهیم بود. پرسپولیس بعد از پیروزی در دربی هم اکنون که ۳ هفته به پایان مسابقات باقی مانده است، روی کاغذ شانس نخست برای قهرمانی لیگ برتر است. با این شرایط سرنوشت قهرمانی در دستان پرسپولیس است و باید در هر سه بازی برنده شود.

طاهرزاده با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۲ برای پرسپولیس بسیار عالی در حال طی شدن است، خاطرنشان کرد: امسال تیم فوتبال پرسپولیس ۵ دیدار را انجام داده که در ۴ مسابقه لیگ برتر برنده شده است. در جام حذفی هم پس از شکست دادن گل‌گهر سیرجان به مرحله نیمه نهایی صعود کرده است. در ادامه نیز ۳ بازی در لیگ برتر و ۲ دیدار در جام حذفی باقی مانده که پرسپولیس می‌تواند با پیروزی در هر ۵ بازی، سال خوب خودش را تکمیل کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)