پیشکسوت پرسپولیس حضور سیدجلال حسینی در ترکیب سرخ‌ها برابر پیکان را نقطه عطف تصمیمات گل‌محمدی دانست.

بهنام طاهرزاده، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس، پیروزی پرسپولیس برابر پیکان را برد مهمی را برای قرمزها قلمداد کرد و در خصوص این دیدار اظهار داشت: فکر می کنم یحیی گل محمدی در این دیدار متفکرانه از سیدجلال حسینی در ترکیب اصلی اش استفاده کرد و با حضور سیدجلال به عنوان رهبر و لیدر تیم در زمین، پرسپولیس با انرژی بالایی برابر پیکان به میدان رفت و توانست با پیروزی دو بر صفر در این رقابت سه امتیاز مهمی را به دست آورد.

وی در ادامه افزود: در این بازی، با وجود این که پرسپولیس وحید امیری و مهدی ترابی دو بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشت و یحیی هم محروم بود و کنار زمین نبود، شروع پرقدرتی داشت. این در شرایطی بود که اخراج عالیشاه و ۱۰ نفره شدن تیم کار پرسپولیس را خیلی سخت کرد اما خوشبختانه تلاش بچه ها پس از اخراج عالیشاه چند برابر شد تا تیم به خاطر کمبود بازیکن متضرر نشود.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد خط حمله پرسپولیس اظهار داشت: اگرچه پرسپولیس در این بازی از نظر فنی فوق العاده بود و در نهایت در این دیدار به پیروزی رسید اما مشکل گلزنی مهاجم ازبک در این دیدار حل نشد. البته از حق نگذریم تمیروف در این دیدار تلاش و جنگندگی بالایی داشت و فشار زیادی را روی مدافعان حریف ایجاد کرد و این برای یک مهاجم یک حسن محسوب می شود ولی این فاکتورها برای پرسپولیس کافی نیست و پرسپولیس مهره هایی را در خط حمله می خواهد که چارچوب شناسان خوبی باشند و بتوانند از موقعیت های پرتعدادی که در هر بازی مقابل دروازه حریف ایجاد می شوند، به نحو احسن استفاده کنند. در این بازی حامد پاکدل با گلزنی اش نشان داد مهاجم خوب و چارچوب شناسی است که می تواند این روند را در بازی های بعدی پرسپولیس نیز تکرار کند.

طاهرزاده با اشاره به کم شدن فاصله تیم پرسپولیس با استقلال در کورس صدرنشینی به برنا گفت: پرسپولیس باید ۵ بازی بعدی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. اگر این اتفاق رخ بدهد، قهرمانی این تیم قطعی است چرا که همان طور که استقلال در اصفهان برابر سپاهان امتیاز از دست داد، در بازی هایی مثل بازی برابر فولاد، مس و حتی آلومینیوم هم احتمال زیادی برای لغزشش وجود دارد و این اتفاقات در صورت ثبت ۵ برد دیگر در ۵ بازی بعدی پرسپولیس، تیم گل محمدی را قهرمان خواهد کرد.

مهاجم سال های گذشته پرسپولیس در پایان تاکید جالبی به بازی اخیر رئال مادرید برابر منچسترسیتی داشت و در این مورد تصریح کرد: رئال تا دقیقه ۸۸ بازی از حریفش عقب بود و فینال را از دست داده بود اما کامبک تماشایی آنها در دو دقیقه ورق بازی را برگرداند تا رئال فینالیست شود؛ چرا این اتفاق افتاد، چون رئال تحت هیچ شرایطی ناامید نشد و تلاش کرد تا سرنوشتش را خودش رقم بزند. پرسپولیس باید از این اتفاق جالب در لیگ قهرمانان اروپا درس بگیرد. به نظرم سرنوشت قهرمانی پرسپولیس هم می تواند مثل فینالیست شدن رئال شود به شرط آن که مجموعه تیم و باشگاه اتحادشان را از دست ندهند و تا زمانی که برای قهرمانی شانس دارند، با تمام قوا بجنگند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)