مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در خصوص جزئیات ثبت قرارداد میلاد سرلک با پرسپولیس توضیحاتی را ارائه کرد.

فرشید طاهری در گفت‌وگو با آنا، در خصوص آخرین وضعیت میلاد سرلک برای ثبت قرارداد جدید با باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: آخرین مدرکی که میلاد سرلک از سازمان نظام وظیفه برای مجوز فعالیت ورزشی به سازمان لیگ ارائه کرده تا یک شهریور ۱۴۰۲ اعتبار دارد. باشگاه پرسپولیس می‌تواند قرارداد سرلک را ثبت کند ولی مجوز بازی این بازیکن تا تاریخ یک شهریور صادر می‌شود و بعد از آن اجازه برای در پرسپولیس را ندارد. 

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ ادامه داد: اگر مدرک جدیدی از سوی سازمان نظام وظیفه صادر نشود سرلک می‌تواند از ۱۲ مرداد که بازی‌های لیگ برتر آغاز می‌شود تا یک شهریور بازی کند. بعد از آن سرلک مجوز بازی ندارد اما اگر مدرک جدید به سازمان لیگ ارائه شود تا زمانی که اعتبار داشته باشد سرلک اجازه بازی برای پرسپولیس خواهد داشت. 

طاهری در واکنش به اینکه در صورت ارائه نشدن مدرک جدید از سوی سازمان نظام وظیفه، میلاد سرلک همانند محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی که استقلال را ترک کردند و به ملوان بندرانزلی رفتند باید باشگاهی نظامی معرفی کند، تصریح کرد: سرلک دو راه دارد. یا خود را به پادگان معرفی کند یا اینکه به یک باشگاه نظامی بپیوندد. هر باشگاه نظامی که زیرمجموعه ستادکل نیروهای مسلح باشد. باشگاه‌هایی مانند ملوان بندرانزلی، فجرسپاسی شیراز، نیروی زمینی یا عقاب تهران و … می‌توانند مقصد بعدی سرلک باشند اگر از سوی سازمان نظام وظیفه مجوز جدیدی به سازمان لیگ ارائه نکند.

وی در خصوص اینکه اگر این بازیکن به تیم ملی دعوت شود، شرایط او چطور می شود، گفت: من در این زمینه اطلاعی ندارم که دعوت می شود یا نه. این موضوع را دپارتمان تیم ملی می داند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)