پرسپولیس نیوز : مدیرعامل سپاهان گفت: قرارداد شجاع خلیل زاده با پرسپولیس فقط در حد شایعه است و هیچ باشگاهی چنین کار غیرحرفه ای نمی کند.

محسن طاهری  در رابطه با خبر اخراج ویسی که از سوی باشگاه سپاهان تکذیب شد، اظهار داشت: ما دیروز جلسه ای را با عبدالله ویسی برگزار کردیم و بیشتر پیرامون وضعیت جسمانی او صحبت شد. به هر حال در چند هفته اخیر دچار مشکلاتی شده که همین موضوع ما را به فکر انداخت تا در رابطه با ادامه همکاری با او تجدیدنظری صورت بگیرد.

وی افزود: در نهایت به اینجا رسیدیم که تا عصر امروز اگر قرار بر قطع همکاری باشد، از طریق سایت باشگاه به صورت رسمی این موضوع را به سمع و نظر هواداران سپاهان برسانیم. فعلا هیچ چیز قطعی نشده و باید درباره مسائل مختلف تصمیم گیری کنیم.

مدیرعامل سپاهان همچنین درباره نظر ویسی تصریح کرد: عبدالله ویسی در این باره با ما کاملا هم نظر بود. البته او گلایه هایی داشت و از برخی مسائل ناراحت بود اما در مجموع اصلا بحث اخراج او مطرح نشد. هر اتفاقی هم که درباره ادامه همکاری با او رخ دهد، به شکل توافقی خواهد بود.

طاهری درباره گزینه سپاهان برای جانشینی ویسی و شایعه سرمربیگری کرانچار گفت: روی گزینه های بعدی هنوز فکری نکرده ایم. باید ابتدا به اینجا برسیم که برای قطع همکاری با ویسی به تفاهم رسیده ایم.

وی در پاسخ به این سوال که فقط شرایط جسمانی ویسی در نظر گرفته شده یا نتایج هم در احتمال قطع همکاری سپاهان با این مربی تاثیرگذار است، بیان داشت: بیشتر شرایط جسمانی ویسی مدنظر قرار گرفت. در این مدت استرس زیادی به او وارد شده بود. چند روزی ویسی در بیمارستان بستری شد و عمل جراحی خیلی سختی داشت. با زحماتی که پزشکان اصفهان کشیدند، این بلا را از سرمربی سپاهان دفع کنند.

طاهری ادامه داد: چند هفته قبل در جریان بازی با نفت هم بود که ویسی حالش به هم خورد و به بیمارستان رفت. آنقدر فشار او بالا رفته بود که همه ترسیدیم که ویسی سکته کرده باشد.

وی در پاسخ به این سوال که فکر سرمربی موقت تا پایان است یا مربی جدید تا پایان فصل آینده قرارداد امضا می کند، گفت: اگر قرار به تغییر سرمربی باشد، کسی را می آوریم که در این چند هفته او را تست کنیم و نتایجش آینده اش را مشخص می کند. اگر نتایج تا پایان فصل خوب بود، ادامه می دهیم اما اگر خوب نبود، به خاطر این چند بازی قرار نیست فصل بعدمان نیز خراب شود.

مدیرعامل سپاهان در پایان در واکنش به شایعه قرارداد 2 ساله شجاع خلیل زاده با پرسپولیس خاطرنشان کرد: این یک بحث غیرفنی و خیلی پیش پا افتاده ای درباره مکاتب فوتبالی است. هیچ باشگاهی حاضر نیست که زودتر از اتمام قرارداد یک بازیکن با باشگاه دیگری با او قرارداد امضا کند. به نظرم کسانی این مسائل را بیان می کنند که به دنبال وارد کردن حاشیه به سپاهان هستند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)