پرسپولیس نیوز: بهنام طاهرزاده، پیشکسوت پرسپولیس گفت: به نظر من پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در نیم‌فصل است, به شرط اینکه کالدرون به ترکیب تیمش خیلی دست نزند

بهنام طاهر‌زاده درباره پیروزی ۲ بر یک تیم فوتبال پرسپولیس مقابل گل‌گهر در هفته چهاردهم لیگ برتر, اظهار داشت: این برد خیلی برای پرسپولیس مهم بود و می‌تواند تیم را از لحاظ روحی و روانی بالا ببرد. این برد باعث می‌شود تا در دو بازی باقیمانده تا پایان نیم‌فصل پرسپولیس شرایط بهتری داشته باشند. فکر می‌کنم کالدرون به این نتیجه رسیده است که نباید ترکیب تیم برنده را عوض و از یک ترکیب در بازی‌ها استفاده کند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: اگر این روال برای پرسپولیس ادامه داشته باشد, این تیم می‌تواند به صدر جدول بازگردد و حتی قهرمان نیم‌فصل شود. تیم‌های مدعی دیگر در بازی‌های باقیمانده‌ با تیم‌های قدرتمندی بازی دارند، اما پرسپولیس باید با سایپا و نساجی در تهران بازی کند. علاوه بر این تیم‌های سپاهان, تراکتور و شهر‌ خودرو نتایجی در هفته‌های قبل کسب کرده‌اند که نشان می‌دهد از وضعیت خیلی خوبی برخوردار نیستند و در خانه مساوی می‌کنند. مطمئن باشید اگر پرسپولیس در دو بازی باقیمانده خود پیروز شود قهرمان نیم‌فصل خواهد شد و حتی این روند می‌تواند تا پایان فصل هم ادامه داشته باشد.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ادامه داد: قهرمانی پرسپولیس به شرطی است که کالدرون خیلی به ترکیب تیم دست نزند. به نظر من پرسپولیس شانس اصلی قهرمانی در نیم‌فصل است. پرسپولیس اگر در دو بازی باقیمانده‌اش پیروز شود شانس خیلی بالایی دارد. سایپا الان شرایط خوبی ندارد و از لحاظ روحی و روانی به مشکل خورده است. پرسپولیس مقابل نساجی هم کار خیلی سختی نخواهد داشت و می‌تواند با شش امتیازی که از این بازی‌ها می‌گیرد قهرمان نیم‌فصل شود.

وی درباره همگروهی پرسپولیس با تیم‌های الشارجه امارات, الدحیل قطر و التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا, یادآور شد: بعید می‌دانم که پرسپولیس در این گروه اذیت شود. هرچند الدحیل می‌تواند برای پرسپولیس دردسر درست کند، ولی دو تیم دیگر بعید می‌دانم که مشکل‌ساز شوند و ما می‌توانیم راحت از این گروه صعود کنیم. وقتی تیم‌های عربی مقابل تیم‌های ایرانی بازی می‌کنند ترس دارند و شک نکنید پرسپولیس می‌تواند از این گروه صعود کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)