پرسپویلس نیوز : پس از تلاش های فراوان و با مشارکت شرکت فناپ، اتوبوس تیم ملی پلاک گذاری شد و از این پس در اختیار تیم ملی فدراسیون فوتبال خواهد بود.

محمدرضا ساکت درباره اقدامات صورت گرفته برای در اختیار داشتن اتوبوس اختصاصی تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال، گفت‌: سازمان تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال با مشارکت شرکت فناپ از مرداد ۱۳۹۵ اقدام به مذاکراه با نمایندگی شرکت‌های بین‌المللی در این زمینه کرد و پس از چهار ماه تلاش در این خصوص، اتوبوس تیم‌ ‌ملی در اختیارمان قرار گرفت و در نهایت اقدامات مربوط به پلاک گذاری صورت گرفت.

وی در ادامه‌ خاطرنشان کرد: در واقع با همکاری شرکت فناپ، با نماینده شرکت اسکانیا در ایران (شرکت عقاب افشان) مذاکره شد و یک دستگاه اتوبوس مدل درسا به طور ویژه در اختیار تیم‌های ملی قرار گرفت.

رئیس سازمان تیم‌های ‌ملی درباره مشخصات این اتوبوس، اظهار کرد: یک دستگاه اتوبوس اسکانیا دو محوره تیپ درسا مدل ۱۳۹۵ با مانیتور ۱۰ اینچ و هدفون برای هر یک از صندلی‌ها به تفکیک، با ظرفیت ۳۸ نفر و طول ۱۳ متر با امکاناتی از جمله یخچال و قهوه جوش از مشخصات این دستگاه است که سازمان تیم‌های ‌ملی فدراسیون و مجموعه فدراسیون فوتبال با تلاش های فراوان و با همکاری شرکت فناپ برای بازیکنان و کادر اجرایی تیم‌های ‌ملی در نظر گرفت.

ساکت در پایان درباره طرح انتخابی اتوبوس تیم‌ ‌ملی، خاطر نشان کرد: طی فراخوانی و پس از ارسال بیش از دویست طرح  از سوی طراحان و علاقمندان، هیات کارشناسی با حضور سه نفر از اساتید حوزه هنر، گرافیک و طراحی تشکیل و در نهایت طرح اتوبوس تیم ملی تائید و نهایی شد.
این اتوبوس پلاک شده و به زودی از آن رونمایی خواهد شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)