پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که کادرفنی جدید این تیم رزومه درخشانی ندارد.

افشین پیروانی در خصوص اتفاقاتی که امروز (چهارشنبه) در پرسپولیس رخ داد و کادر فنی این تیم تغییر کرد گفت: ما نمی‌دانیم چه اتفاقی افتاده و حتی به ما نگفتند هستیم یا نه. در سایت‌ها خواندیم که برخی جابه‌جایی‌ها صورت گرفته اما وظیفه خود دانستیم که به تمرین بیاییم.

وی ادامه داد: مدیرعامل و هیئت مدیره داریم و آنها باید تصمیم بگیرند. باید بگویم این رفتارها درست نیست و کار به صورت غلط صورت گرفته است.

مربی پرسپولیس درباره اینکه چرا بازیکنان امروز تمرین نکردند، اظهار داشت: ما رفتیم و با بازیکنان خداحافظی کردیم. دلیل اینکه بازیکنان تمرین نکرده‌اند را نمی‌دانم و ما چیزی به بازیکنان نگفته‌ایم. اکنون هم کادرفنی جدید و اعضای هیئت مدیره آمده‌اند و بازیکنان باید تمرین‌شان را انجام دهند.

پیروانی افزود: آقایان دیده‌اند که پرسپولیس سه بازی راحت پیش‌رو دارد و به همین دلیل فکر کردند زمان مناسبی است تا کادرفنی را برکنار کنند. تیم دیگر نباید به اهواز برود و با فولاد بازی کند و دیگر در انزلی با ملوان و در قم با صبا بازی نداریم. پرسپولیس در بازی‌های پیش‌رو نباید با تیمی مانند نفت بازی کند که سال گذشته تیم سوم لیگ برتر شد و آقایان چون دیدند بازی‌های پیش‌رو راحت‌تر است و می‌توانند نتیجه بگیرند، این کار را کردند. در کل این کاری که انجام دادند قشنگ نبود.

وی با تأکید بر اینکه اگر کادرفنی قبلی حضوری در این تیم ندارد بهتر است کتبی اعلام شود، خاطرنشان کرد: اگر آقایان دل‌شان برای پرسپولیس می‌سوزد بهتر است تکلیف کادرفنی را مشخص کنند. ما اکنون با بازیکنان خداحافظی کرده‌ایم اما باید تکلیف ما مشخص شود.

مربی تیم پرسپولیس بار دیگر به اشتباه بودن کاری که صورت گرفته اشاره کرد و گفت: امیدوارم هر اتفاقی رخ می‌دهد باعث ضربه خوردن پرسپولیس نشود و تیم نتیجه بگیرد. این کار قشنگ نبود که چند نفر را بیاروند و جای ما بنشانند. نوع حرکت اشتباه بوده است. حتی اگر خود ما هم اینگونه می‌آمدیم حرکت اشتباه بود.

پیروانی به رزومه حمید درخشان اشاره کرد و افزود: اینکه هواداران اعتراض می‌کنند به این دلیل است که به رزومه آقایان نگاه می‌کنند و می‌بینند که کادر جدید رزومه درخشانی ندارد. آنها هر روز علیه تیم حرف زدند و اکنون هم مدعی هستند. هواداران هم اعتراض‌شان به این است که هر کسی علیه تیم مصاحبه کرد را به پرسپولیس آوردند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)