دروازه‌بان کروات سابق پرسپولیس از این باشگاه به فیفا شکایت کرد.

در شرایطی که پرسپولیس به دلیل مشکلات مالی با کمبودهای متعددی همچون برگزاری اردو و تسویه حساب با بازیکنان روبرو شده طلب مهم دروازه بان سابق این تیم هم با تاخیر پرداخت شده است.

در هفته‌های اخیر که موعد قسط سوم رادوشوویچ فرا رسیده بود، مدیران باشگاه پرسپولیس نتوانستند پیش از زمان تعیین شده ۲۰۰ هزار یورو به او بپردازند تا این دروازه‌بان حالا راه فیفا را برای جریمه پرسپولیس در پیش بگیرد.

از قرار معلوم بعد از رضایت طرفین برای پرداخت اقساطی مطالبات رادوشوویچ از سوی باشگاه پرسپولیس، دو طرف توافق می‌کنند که در صورت تاخیر در پرداخت هر قسط، ۲۰۰ هزار یورو جریمه در نظر گرفته شود.

حالا با وجود اینکه پرسپولیس ۱۶۰ هزار یورو از قسط ۲۰۰ هزار یورویی را به موقع پرداخت کرد، ۴۰ هزار یورو نیز با تاخیر دو هفته‌ای به حساب این دروازه‌بان کروات واریز شده تا او به خاطر این موضوع از وکیلش بخواهد شکایتش را در فیفا ثبت کند.

بعد از جدایی رادوشوویچ از پرسپولیس،فیفا پرسپولیس را محکوم به پرداخت ۹۹۰ هزار یورو کرد و در ادامه دو طرف توافق کردند که پرسپولیس پس از تخفیف ۱۰۰ هزار یورویی، باقیمانده را در چهار قسط ۲۰۰ هزار یورویی بپردازد. باشگاه پرسپولیس تا به حال سه قسط را پرداخت کرده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)