پرسپولیس نیوز : عضو کمیته فنی پرسپولیس گفت: به جای خلعتبری می‌توانیم بازیکن دیگری بگیریم و ضرورت ندارد که این همه برای ماندن او اصرار کنیم.

امیر عابدینی درباره حضور جعفر کاشانی در هیئت مدیره باشگاه راه‌آهن و اینکه او با این شرایط نمی‌تواند در کمیته فنی پرسپولیس حضور داشته باشد، اظهار داشت: اگر کاشانی در جلسات کمیته فنی شرکت نکند، این کمیته با حضور من، حسین عبدی و علیرضا رحیمی کارش را ادامه می‌دهد. اضافه شدن فرد جدید به این کمیته بستگی به تایید هیئت مدیره باشگاه دارد.

عابدینی در این باره که کاشانی گفته بود «ترجیح می‌دهم جایی بروم که مفید باشم چون اگر در کاری مفید نباشی می‌شود پست تشریفاتی»، گفت: کاشانی به دلیل اینکه جدا شده، اینگونه حرف‌ می‌زند. وقتی نیرویی که در اختیار هست،  به کار نگیریم، همین اتفاقات می‌افتد. با این حال همه در باشگاه پرسپولیس مصمم شده‌اند که از شنبه در جلسات هیئت مدیره شرکت کنند.

عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه کاشانی پست عضو کمیته فنی را به تشریفات تشبیه کرده، گفت: از این حرف کاشانی ناراحت نشدم چون او نظرش را داده است. باید کاری کنیم که این مسائل جمع شود و اجازه ندهیم رحیمی با هیئت مدیره دچار مشکل شود. باید بین رحیمی و اعضای هیئت مدیره تعامل باشد. اختلاف نظر و اختلاف سلیقه همه جا وجود دارد و قرار نیست همه یک آهنگ بنوازند. اگر اختلافی در میان باشد، باید با خرد جمعی حل کرد.

عابدینی در مورد وضعیت مبهم محمدرضا خلعتبری برای ماندن در پرسپولیس و همچنین احتمال جدایی مهرداد پولادی و سید جلال حسینی تصریح کرد: مهم‌تر از مسئله خلعتبری رفتن افرادی چون جعفر کاشانی، حسین کلانی و حمید استیلی از باشگاه پرسپولیس است. محمدرضا زادمهر هم ممکن است از هیئت مدیره پرسپولیس برود. این مسائل برای پرسپولیس نگران کننده است.

وی با بیان اینکه باید ساختار باشگاه باید حقظ شود، خاطرنشان کرد: به جای اینکه غصه رفتن خلعتبری را بخوریم، نگران رفتن امثال کلانی‌ها باشیم. به جای خلعتبری می‌توانیم بازیکن دیگری جایگزین کنیم. ضرورت ندارد این همه برای ماندن خلعتبری اصرار کنیم.

عابدینی در مورد آشتی علی دایی و علی کریمی عنوان کرد: تا جایی که شنیده‌ام، قرار است کریمی به راه‌آهن برود. دایی و کریمی خودشان بزرگ هستند. آنها یا می‌توانند آشتی کرده و یا نمی‌توانند مشکل را حل کنند. هر کدام روش‌های خودشان را دارند و خودشان هم بهتر می‌دانند چه کاری انجام می‌دهند.

عابدینی در ادامه گفت‌وگو با تسنیم درباره اینکه مالی کهن گفته «طبق آمار ایران تیم چهارم جدول گروهش شده که این نتیجه را هر فردی می‌توانست کسب کند حتی عباس آقا تدارکات تیم ملی»، عنوان کرد: ما بین 4 تیم چهارم شدیم و قطعا تیم پنجمی نبوده که بگوییم بین 5 تیم چهارم شده‌ایم اما باید کیفیت کار تیم ملی را بررسی کرد. ما یک نیمه خاطره‌انگیز مقابل آرژانتین در جام جهانی رقم زدیم.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس ادامه داد: امسال بازی‌های جام جهانی شگفتی‌ساز بوده و نتایج عجیبی در آن رقم خورده است. اسپانیا از این رقابت‌ها حذف شد، برزیل بدترین خط دفاعی را به خودش اختصاص داد و یا آلمان دارای بهترین خط حمله شد. باید دید کی‌روش توانست توانایی‌های ما را در جام جهانی نشان دهد یا نه. آقایان! توقع‌تان از کی‌روش این بود که تیم ملی را به جام جهانی ببرد یا اینکه در جام جهانی بازی‌های آبرومندانه‌ای نمایش دهد؟

وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو در مورد اینکه مدیر ورزشگاه آزادی اعلام کرده تیم‌هایی که می‌خواهند در ورزشگاه آزادی بازی کنند، باید برای هر بازی 270 میلیون تومان بپردازند، تصریح کرد: این عدد را کارشناس دادگستری تخمین زده است. این مبلغ بر اساس حضور تماشاگران، تبلیغات دور زمین و حق پخش تلویزیونی بیان شده است. به نظرم خوب است که این اعداد و ارقام اعلام شود تا مردم بدانند تیم‌های پرسپولیس و استقلال برای انجام یک بازی چقدر خرج می‌کنند.

عضو کمیته فنی پرسپولیس افزود: سال گذشته اعداد و ارقام مشخص نبود اما امسال مشخص شده و این باعث می‌شود این دو تیم برای کسب درآمد تلاش کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)