پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حرف‌های زیادی برای گفتن دارم اما برای اینکه آرامش تیم در این روزها بهم نخورد، فعلا سکوت می‌کنم اما به موقع حرف‌های شنیدنی خواهم زد.
امید عالیشاه، در خصوص برد امروز تیم پرسپولیس مقابل تیم پیکان گفت: خدا را شکر امروز در یک بازی بیرون از خانه توانستیم ۳ امتیاز را بگیریم و صدرنشینی خودمان را در جدول رده‌بندی لیگ برتر تداوم ببخشیم. خوشبختانه جو تیم خوب است و پتانسیل تیم ما بالاست و امیدوارم با ادامه همین روند بتوانیم در بازی‌های آینده هم برد بیاوریم تا هم هوادارانمان را خوشحال کنیم و هم برای سومین سال متوالی بتوانیم قهرمان لیگ برتر شویم.

وی درباره این‌که بازیکنان پرسپولیس معتقد بودند به دلیل فشردگی بازی‌ها خسته هستند و آیا این خستگی در آستانه بازی با الاهلی عربستان نگران‌کننده نیست، افزود‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌: بله، به هر حال بازی‌ها فشرده است و خستگی بازیکنان می‌تواند در بازی‌های آینده ما تأثیرگذار باشد. امیدوارم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که فشار بیش از اندازه‌ای به تیم وارد نشود و بتوانیم در ادامه راه هم روند خوبمان را ادامه دهیم.

عالیشاه درباره این‌که چرا امروز مقابل پیکان بازی نکرد، گفت: من ۲۰ دقیقه کنار زمین مشغول گرم کردن خودم بودم، اما بازی کردن یا نکردن من صلاحدید مربی تیم است، اما من در وضعیت خوبی هستم و تمرینات خوبی هم انجام می‌دهم.

بازیکن تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: من از نظر بدنی وضعیت خوبی دارم اما این‌که بازی نمی‌کنم در اختیار سرمربی تیم است. اما به هر حال حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که در حال حاضر نمی‌خواهم با توجه به وضعیت خوبی که تیم دارد، صحبت حاشیه‌ای انجام دهم تا خدای نکرده تیم دچار حاشیه نشود. اما مطمئن باشید به موقع حرف‌های شنیدنی خواهم داشت و حرف‌هایی می‌زنم که خیلی چیزها مشخص شود. اما در حال حاضر به خاطر وضعیت تیم صحبتی نمی‌کنم تا آرامش پرسپولیس خراب نشود. ما بازی‌های مهمی در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر داریم و نمی‌خواهم با صحبت‌هایم تیم‌ را دچار حاشیه کنم اما حرف‌های زیادی برای گفتن دارم که آن‌ها را به موقع مطرح خواهم کرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)