بازیکن تیم پرسپولیس به شایعه درگیری با یک هوادار بعد از اخراج در بازی با پیکان واکنش نشان داد.

امید عالیشاه بازیکن تیم پرسپولیس در جریان بازی این تیم مقابل پیکان از بازی اخراج شد و به همین دلیل این بازیکن از روی سکوهای ورزشگاه آزادی به تماشای بازی تیمش مقابل پیکان پرداخت.

در یکی دو روز گذشته عکس‌هایی از امید عالیشاه منتشر شد که او در راه رفتن به سمت صندلی برای نشستن روی سکوهای ورزشگاه آزادی مشغول صحبت با فردی است که برخی از رسانه‌ها آن فرد را هوادار پرسپولیس عنوان کردند که البته با پیگیری‌های ما مشخص شد این مسأله صحت ندارد.

امید عالیشاه در گفت‌وگو با فارس، در خصوص این اتفاق و عکس‌هایی که از او منتشر شده و اعلام کرده‌اند که او با هوادار پرسپولیس جر و بحث کرده گفت:‌ متأسفانه این مسائل صحت ندارد. اول این را بگویم که آن فردی که با او صحبت می‌کردم هوادار پرسپولیس نبود. من هیچگاه به خودم اجازه نمی‌دهم که با هواداران پرسپولیس جر و بحث کنم و به خودم این اجازه را نمی‌دهم که روزی چنین کاری انجام دهم. هرگز به هواداران پرسپولیس جسارت نمی‌کنم.

وی افزود:‌ موضوع دیگری که باید به آن اشاره کنم این است که من جر و بحثی نکردم و تنها با آن فرد حرف زدم اما متأسفانه بیخود و بی‌جهت این مسأله را بزرگ کردند و با آن حاشیه ساختند. باید بگویم که هیچ مشکلی وجود نداشت و بعد از صحبتی که با آن فرد انجام دادم بدون هیچ مشکلی روی سکو نشستم و بازی پرسپولیس را دیدم.

گفتنی است هواداران در لحظاتی که عالیشاه از پله‌ها بالا می‌رفت، قصد انداختن عکس سلفی با او را داشتند اما یکی از ماموران مانع از این اتفاق شد و به عالیشاه گفت که باید زودتر به وی آی پی برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)