کاپیتان پرسپولیس معتقد است تیمی که گل نزند در فوتبال تنبیه می شود.

 بعد از بازی با هوادار فرصتی دست داد تا با امید عالیشاه کاپیتان پرسپولیس در این دیدار گفت و گویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

بعد از تساوی در دربی مقابل هوادار هم ۲ امتیاز مهم را از دست دادید. در مورد بازی چه نظری داری؟

فکر می‌کنم نمایش خوبی داشتیم و بهتر از بازی مقابل استقلال بازی کردیم. موقعیت‌های خیلی زیادی داشتیم ولی با بی دقتی و بدشانسی توپ‌هایمان تبدیل به گل نشد. تیمی که گل نزند در فوتبال تنبیه خواهد شد و این قانون نانوشته فوتبال است. باید خیلی بهتر در زدن ضربات نهایی کار کنیم و حتما تساوی مقابل هوادار را در دیدار بعدی جبران کنیم. تنها چیزی که می‌توانیم بگویم این است که واقعا شرمنده هواداران شدیم. به عنوان کاپیتان پرسپولیس وظیفه خودم می‌دانم که از هوادارانمان عذرخواهی کنم. امیدوارم در دیدارهای آینده بتوانیم بهتر کار کنیم و از موقعیت‌هایمان گل بسازیم.

آینده پرسپولیس را چطور می‌بینی؟

خب اختلاف زیادی با صدر جدول نداریم. باید بیشتر کار کنیم، بیشتر تلاش کنیم و با برطرف کردن نقاط ضعف، بتوانیم بازی‌های بعدی را ببریم. از دست دادن ۲ امتیاز در بازی خانگی نتیجه خوبی نیست ولی می‌توانیم جبران کنیم و خودمان را به صدر برسانیم.

در مورد گلی که مهاجم حریف با دست به ثمر رساند چه صحبتی داری؟

واقعیت این است که این صحنه آنقدر سریع اتفاق افتاد که من در حین بازی متوجه نشدم ولی بعد از بازی دیدم که کاملا گل مردود بود و مهاجم حریف با دست به توپ ضربه زد. کارشناسان داوری هم در این خصوص نظر دادند و اعلام کردند که داور اشتباه کرد. نمی‌دانیم چه اتفاقاتی باید بیفتد که وی ای آر را به ایران بیاورند. همه جای دنیا از تکنولوژی استفاده می‌کنند و سعی دارند تا اشتباهات داوری را به حداقل برسانند ولی متاسفانه ما در فوتبال خودمان همچنان نمی‌توانیم از این امکانات استفاده کنیم. خواهش می‌کنیم از مسئولان که وی ای آر را بیاورند تا حق تیمی ضایع نشود. الان هم هرچه در مورد اشتباه داور بگوییم تغییری در نتیجه بازی اتفاق نمی‌افتد.

یکی از مسئولین اعلام کرد در این فصل خبری از وی ای آر نخواهد بود و منتظر ورود آن به ایران نباشید.

نمی‌دانم واقعا چه بگویم. این قضیه هم مانند حضور هواداران در ورزشگاه شده است. آن موقعی که همه کشورهای دنیا در یک سال گذشته مجوز حضور هواداران در ورزشگاه‌ها را صادر کردند و می‌دیدیم که در همه استادیوم‌ها کیپ تا کیپ آدم نشسته در کشورمان اجازه ندادند هواداران به ورزشگاه بیایند. حالا که در اروپا کرونا کمی‌زیاد شده و فقط در بعضی کشورها حضور هواداران را محدود کردند، مسئولان فوتبال کشور می‌گویند به خاطر کرونا هواداران نباید به ورزشگاه بیایند و ما به همین راحتی باید از مهم ترین نیروی محرک خود محروم باشیم. من فکر می‌کنم برای راه ندادن هواداران به ورزشگاه‌ها دنبال بهانه هستند.

جالب است ستاد کرونا برای حضور هواداران در ورزشگاه‌ها موافقت کرده ولی اعلام شد فدراسیون فوتبال مجوز نهایی را صادر نکرده است.

فقط می‌توانم بگویم خیلی عقب هستیم. نه تنها در فوتبال بلکه در خیلی از چیزها متاسفانه عقبیم.

خبرورزشی

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)