با توجه به شرایط تیم تراکتورسازی و وضعیتی که عالیشاه در پرسپولیس دارد به نظر می‌رسد جدایی این بازیکن در نیم‌فصل همانند دیگر هم تیمی خود اتفاق بیفتد.

پس از قطعی شدن جدایی احمد نوراللهی و محمدامین آرام‌طبع از پرسپولیس در نیم‌فصل دوم گزینه دیگری هم برای جدایی از پرسپولیس مطرح شده و به نظر می‌رسد شرایط امید عالیشاه به گونه ای است که وی را در نیم‌فصل دوم در لباس پرسپولیس نخواهیم دید.

عالیشاه در حالی در این چند مدت در پرسپولیس بازی می‌کرد که از معافیت تحصیلی برخوردار بود اما وی قصد دارد برای گذراندن دوران سربازی راهی تیمی نظامی شود تا خدمت خود را این گونه پشت سر بگذارد. به همین دلیل مقصد بعدی عالیشاه هم همانند نوراللهی گفته می‌شود که تراکتورسازی تبریز است.

از آنجایی که به احتمال فراوان امسال آخرین سالی است که تراکتورسازی می‌تواند از سهمیه بازیکنان سرباز استفاده کند به همین دلیل عالیشاه هم قصد دارد با خاتمه دادن به تحصیل خود سرباز شده و از فرصت باقیمانده برای طی کردن دوران سربازی استفاده کند. چراکه اگر سال آینده تراکتورسازی مجوز استفاده از بازیکنان سرباز را نداشته باشد آن زمان چه عالیشاه و چه سایر بازیکنانی که مشمول خدمت سربازی می‌شوند باید به تیم‌هایی که در لیگ دسته اول هستند بروند که قطعا این موضوع مورد پسند بازیکنان لیگ برتری نیست و به همین دلیل عالیشاه قصد دارد زمینه حضور خود در تراکتورسازی را فراهم کند.

عالیشاه که چندی پیش در تمرینات پرسپولیس از ناحیه مچ دست دچار شکستگی شد و نیم‌فصل اول لیگ برتر را برای پرسپولیس از دست داده احتمالا در نیم‌فصل دوم با پیراهن تیم دیگری وارد مسابقات خواهد شد.

بازیکن شماره دو پرسپولیس در چند بازی آخری که تیمش بازی کرد جایی در ترکیب پرسپولیس نداشت حالا به دنبال این است که به تیمی برود که فرصت بازی کردن را در اختیار داشته باشد. به همین دلیل به نظر می‌رسد مسئولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر پر کردن جای خالی احمد نوراللهی باید به فکر پر کردن یک جای خالی دیگر هم باشند.

البته شاید برانکو و باشگاه پرسپولیس باید به دنبال ریشه یابی این موضوع باشند که چه اپیدمی خطرناکی به سرخپوشان رخنه کرده که هر بازیکنی که نمی تواند در ترکیب ۱۱ نفره قرار گیرد و یا بازی کمتری نصیبش می شود ساز جدایی کوک می کند؟ مطرح شدن این موضوع می تواند از چند بعد مورد بررسی باشد. اول اینکه قراردادی که با این بازیکنان بسته شده این قدر محکم نیست که آنها می توانند به راحتی صحبت از جدایی کنند حتی اگر این بازیکن معافیت تحصیلی داشته باشد یا در آستانه سرباز شدن باشد. قطعا مسئولان مربوطه در زمان نقل و انتقالات باید این قدر باهوش عمل می کردند که وسط فصل چنین بلایی سر تیم نیاید. مورد دومی که باید بررسی شود در تمرینات فنی پرسپولیس چه می گذرد که بازیکنان احساس می کنند ماندن و جنگیدن برای حضور ر ترکیب فایده ای ندارد و به همین دلیل خیلی زود دچار زودرنجی شده اند و می خواهند عطای بازی در پرسپولیس را به لقایش ببخشند؟ مگر همین بازیکنان روزی آرزوی حضور در پرسپولیس را نداشته اند حالا چه شده که این چنین افتاده اند دنبال جدایی و رویای بازی کردن را در تیم دیگری جست و جو می کنند؟ اینها مسائلی است که باید پرسپولیس به آن فکر کند البته اگر این روزها کسی بخواهد به این مسائل تفکر کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)