کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وضعیت چمن ورزشگاه آزادی شرم‌آور بود و بازیکنان النصر از ما می‌پرسیدند که مزرعه است یا زمین چمن؟!

امید عالیشاه پس از بازی پرسپولیس مقابل النصر گفت: باید خیلی بهتر از اینها باشیم. شرایط خوبی نداشتیم و نتوانستیم توپ را نگه داریم. آنها هم مثل ما فوتبالیست هستند و از مریخ نیامده‌اند. تیم ما باید خیلی از این بهتر باشد چون بچه‌های ما لیاقتش را دارند. امیدوارم در آینده بهتر شویم. شرایط آسیا فرق می‌کند و باید فوتبال بازی می‌کنیم. در رختکن به بچه‌ها گفتم که فوتبال خودتان را بازی کنید و اگر باختیم عیب ندارد ولی از فوتبال لذت ببرید. این اتفاق اما نیفتاد و امیدوارم در بازی‌های بعدی جبران کنیم.

وی درباره غیبت تماشاگران پرسپولیس عنوان کرد: قدرت اول پرسپولیس هوادارانش است و نبود آنها به ما آسیب زد. هنوز چیزی را از دست نداده‌ایم و دست و پا بسته هم نیستیم و می‌توانیم جبران کنیم به شرطی که از فردا کار و فوتبال بازی کنیم. امروز تیمی که از پرسپولیس می‌شناختم نبودیم.

کاپیتان پرسپولیس درباره کیفیت پایین چمن ورزشگاه آزادی و اینکه مصدومیت ترابی هم به دلیل بد بودن زمین بود، گفت: الان حرف بزنم می‌گویند بهانه می‌آوریم. حتی در تیم‌های دیگر هم بودم تا الان ندیدم که زمین اینقدر بد باشد. شرم‌آور بود که مقابل تیم بزرگی مثل النصر با ستاره‌هایش در این زمین بازی کنیم. النصری‌ها از ما می‌پرسیدند که مزرعه است یا زمین چمن؟!

عالیشاه در واکنش به اینکه رونالدو هم از کیفیت چمن ناراضی بود، خاطرنشان کرد: نه تنها رونالدو، بلکه بازیکنان خود ما هم از وضعیت بد زمین آزادی شاکی بودند. روز قبل از بازی زمین را دیدیم و هنگ کردیم. قبل از اینکه به پرسپولیس هم بیایم ندیده بودم کیفیت زمین به این شکل باشد، در این 10 سال هم که جای خود دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)