کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان پرسپولیس مانند همیشه برای هواداران عزیز بازی می‌کنند و با تمام توان می‌جنگند.

امید عالیشاه در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل النصر عربستان اظهار داشت: قدرت ما با هواداران دو برابر می‌شود، اما متأسفانه آنها را برای این مسابقه به همراه نداریم. مطمئن باشید بازیکنان پرسپولیس مانند همیشه برای هواداران عزیز بازی می‌کنند و با تمام توان می‌جنگند. شرایط خوبی داریم و تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم. امیدوارم نتیجه بازی به نحو احسن پیش برود.

وی در مورد اینکه خیلی از اهالی فوتبال معتقدند پرسپولیس شانس کمی برای غلبه بر النصر دارد، گفت: تاکنون بزرگان زیادی وارد این مرز و بوم شده‌اند و مطمئن باشید جوانان ایرانی با عامل انگیزه می‌توانند اتفاقات خوبی را رقم بزنند. دوست داشتیم ورزشگاه مانند دیدار 9 سال پیش پُر بود و نتیجه مناسبی می‌گرفتیم. با این حال سابقه نشان داده پرسپولیس تیم دست و پا بسته‌ای در لیگ قهرمانان آسیا نیست و نخواهد بود. امیدوارم روز خوبی برای تیم ما باشد.

کاپیتان پرسپولیس درباره تفاوت این باشگاه با النصر از لحاظ زیرساخت‌ها و جذب ستاره‌های بزرگ جهان تصریح کرد: ما به فینال لیگ قهرمانان آسیا هم صعود کردیم و به جام نزدیک بودیم. با این حال اتفاقاتی رخ داد که قهرمان نشدیم. با توجه به هزینه‌هایی که تیم‌های حوزه خلیج فارس می‌کنند، قهرمانی بسیار سخت شده است. با این حال غیرت جوانان ایرانی خیلی تأثیرگذار است.

عالیشاه در ادامه خاطرنشان کرد: کنار هم و تیم بودن می‌تواند شرایط را بهتر کند؛ وگرنه از لحاظ سخت‌افزاری و مالی حرفی برای گفتن نداریم. امیدوارم هرچه زودتر از لحاظ سخت‌افزاری و مالی به باشگاه‌های ایرانی بیشتر رسیدگی شود. استعداد لازم در جوانان ایران وجود دارد و می‌توان بهتر از اینها از این استعداد بهره برد. این اتفاق نمی‌افتد و فقط بازیکنان با غیرت خودشان چنین نتایجی را رقم می‌زنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)