مدیرعامل سیاه جامگان گفت: یک اتفاق خوب استقبال هواداران ما در 2 بازی اخیر بوده است که امیدوارم بیشتر شود.

علی عباسی درباره حضورش در مجمع فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با اینکه در برگزاری مجمع تاخیر وجود داشت اما بالاخره در روزهای پایانی سال این اتفاق رخ داد. امروز اینجا حاضر شدیم تا انتخابات نواب رئیس انجام شود و دستور جلسه نیز اجرا شود.

وی درباره شرایط سیاه جامگان عنوان کرد: ما در 2 بازی اخیر مقابل سپاهان و استقلال دچار بدشانسی شدیم و می توانستیم بهتر عمل کنیم. در بازی استقلال که همه دیدند تیم خوب بازی کرد. شخصیت تیم ما کاملا اصلاح شده و امید خیلی خوبی در تیم تزریق شده است.

مدیرعامل سیاه جامگان مشهد درباره افتتاح ورزشگاه امام رضا(رع) تصریح کرد: یکی از بهترین ورزشگاه های ایران است. امیدوارم دوستان همراهی کنند تا ما نیز بتوانیم در این ورزشگاه میزبانی کنیم و مردم از این سرمایه استفاده کنند.

عباسی درباره عملکرد تیمش در سال 95 گفت: در مجموع از عملکرد تیممان از جمله خودم راضی نبودم و به نظرم می توانستیم بهتر باشیم. مشکلات مالی این روزها در تمام تیمها هست و ما در روزهای آخر سال به بازیکنان مبلغی را تزریق کردیم. سعی می کنیم در سال جدید و 6 بازی آینده بتوانیم بهتر از قبل باشیم. یک اتفاق خوب استقبال هواداران ما در 2 بازی اخیر بوده است که امیدوارم بیشتر شود.

وی درباره اینکه میثاقیان قرارداد سفید امضا کرده، بیان داشت: واقعا او صحبت پول نکرده است و صادقانه کار می کند. از اول فصل تجربه های زیادی داشتیم اما این آخری تجربه خوبی است. ما انشاالله در لیگ می مانیم.

مدیرعامل سیاه جامگان مشهد در خصوص اینکه گفته می شود در صورت قطعی شدن بقای تیمش به پرسپولیسی ها اعلام کرده می توانند بازی آخر را در ورزشگاه آزادی برگزار کنند، گفت: چنین چیزی نیست. ما میزبان هستیم و منطقی هم نیست که به تهران برویم اما فکر می کنم شرایط طوری باشد که در روز آخر ما جشن بقا بگیریم و پرسپولیس جشن قهرمانی.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)