پرسپولیس نیوز : بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از تعویض در نیمه دوم به رختکن رفت.

محمد عباس زاده پس از اینکه در دقیقه 52 جای خود را به پیام صادقیان داد به جای نشستن روی نیمکت به رختکن رفت.

عباس زاده پیش از تعویضش یک ضربه پنالتی را از دست داده بود.

 

 * حسین ماهینی، مدافع محروم پرسپولیس در جایگاه ویژه حضور داشت. البته حدود 20 دقیقه پیش از آغاز بازی ماهینی عکسی از خودش در رختکن پرسپولیس در یکی از صفحات اجتماعی منتشر کرده بود.

* در شرایطی که بازیکنان دو تیم برای مراسم آغازین بازی آماده شده بودند، تلاوت قرآن کریم با چند دقیقه تأخیر انجام شد.

* هنگام تلاوت قرآن بنری از شهدا در مقابل بازیکنان کارگر بنه گز بوشهر قرار گرفته بود.

* در شرایطی که اسکوربرد ورزشگاه نام حریف پرسپولیس را کارگر بوشهر حک کرده بود این مسئله با اعتراض تیم میهمان روبه‌رو شد و نام این تیم به همان کارگر بنه گز بوشهر تغییر پیدا کرد.

* حمید عباسی، مدیر رسانه‌ای پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که کنار زمین مشغول فیلمبرداری بود مورد استقبال بازیکنان پرسپولیس قرار گرفت. بازیکنان پرسپولیس تعداد زیادی گل و یک دسته گل را به عباسی اهدا کردند.

* پیش از آغاز بازی و بعد از اینکه حمید درخشان به سمت نیمکت کارگر بنه‌گز بوشهر رفت شهرام هراتی بازیکن کارگر بنه گز بوشهر به سمت نیمکت پرسپولیس و با حمید درخشان خوش و بش کرد.

* پیش از به ثمر رساندن گل اول پرسپولیس هواداران بوشهری سروصدای عجیبی را در ورزشگاه آزادی به پا کرده بودند که این مساله باعث شده بود صدای هواداران پرسپولیس در ورزشگاه نیاید.

* هواداران پرسپولیس در اقدامی عجیب و جالب با شعار هوادار ساندیسی علیه هواداران تیم کارگر بنه گز بوشهر شعار سر دادند.

* زمانی که هواداران تیم کارگر بنه گز بوشهر علی دایی سرمربی پیشین پرسپولیس را تشویق کردند. هواداران پرسپولیس از بازیکنانشان خواستند تا با نتیجه 6 بر صفر تیم حریف را شکست بدهند.

* بعد از گل محمد عباس‌زاده و خوشحالی نیمکت‌نشینان پرسپولیس ناظر پرسپولیس به سمت نیمکت سرخپوشان رفت و از آنها خواست که به نیمکت برگردند.

* از دقیقه 15 نیمه اول احسان رستمی مهاجم تیم کارگر بنه گز بوشهر پشت نیمکت خودشان مشغول گرم کردن شد و در دقیقه 30 به جای شهرام هراتی به بازی آمد.

* نکته جالب استفاده داور این بازی از اسپری محو‌شونده بود.

* زمانی که بازیکنان تیم کارگر بنه گز بوشهر در موقعیت حمله قرار می‌گرفتند یک هوادار پرسپولیس روی زمین لیزر می‌انداخت.

* وقتی که در دقیقه 30 شهرام هراتی تعویض شد عباس سرخاب به سمت این بازیکن رفت و به او دلداری داد.

* برای دقایقی و در لحظات پایانی نیمه اول نورافکن ورزشگاه آزادی خاموش شد که همین مسئله باعث شد تا زمین کمی تاریک شود اما با پیگیری مسئولان ورزشگاه این مشکل برطرف شد.

* حمید درخشان پس از اینکه محمد عباس‌زاده و دیگر بازیکنان پرسپولیس چند موقعیت مسلم گلزنی را از دست دادند کنار زمین به آنها اعتراض کرد و از این بازیکنان خواست تا از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرند.

* در لحظات پایانی پس از آنکه عباس‌زاده نتوانست از یک موقعیت استفاده کند حمید درخشان با بی‌حوصلگی رو به نیمکت کرد و نسبت به عملکرد مهاجم‌اش انتقاداتی را وارد کرد.

* بعد از پایان نیمه اول نیمکت‌نشینان پرسپولیس و همچنین نیمکت‌نشینان تیم کارگر بنه گز بوشهر در زمین ماندند و خودشان را گرم کردند.

* پس از آنکه محمد عباس‌زاده ضربه پنالتی را از دست داد، حمید درخشان تصمیم به تعویض او گرفت. این بازیکن که ظاهراً از تعویضش ناراحت بود، به جای نشستن روی نیمکت به رختکن رفت. او قبل از خروج از زمین چسب‌هایی که به دستش بسته بود را کند و به زمین انداخت که به همین خاطر داور به او تذکر داد.

پرسپولیس تا پایان دقیقه 55 با نتیجه یک بر صفر پیش است.
 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)