مهاجم پرسپولیس می گوید اهمیت بازی اول و امتیازات هفته‌های اول را خیلی خوب می‌دانیم. به همین دلیل حتماً تلاش می‌کنیم با برد مقابل ذوب‌آهن در زمین حریف استارت بزنیم

یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس بابت مصدومیت سه مهاجم تیمش و احتمال نرسیدن آنها به لیگ آتی و البته فراهم نشدن زمینه حضور مهاجم خارجی بشدت ابراز نگرانی کرده، با این حال اما مهدی عبدی، مهاجم گلزن سرخ‌ها تلاش می‌کند سرمربی پرسپولیس را از نگرانی خارج کند.

 پس از گلزنی مقابل امیدها و نساجی به یکباره مصدوم شدی؛ دلیلش چه بود؟!

بالاخره مصدومیت همیشه برای هر بازیکنی پیش می‌آید و من هم از این قاعده مستثنی نیستم. اما همه تلاشم را انجام می‌دهم تا با انجام فیزیوتراپی و طی کردن مراحل درمانی و همچنین تمرینات ویژه به بازی‌های لیگ برسم. خودم خیلی امیدوارم که حتی به بازی اول مقابل ذوب‌آهن نیز برسم.

 

اما در حال حاضر هر سه مهاجم پرسپولیس مصدوم هستند و نگرانی کادرفنی، بخصوص یحیی را در بر گرفته است.

آقا یحیی سرمربی ما است و تعهد سنگینی از این بابت دارد. اما من هم تلاش می‌کنم که ان‌شاءالله به لیگ برسم و تا شروع بازی اول در شرایط ایده‌آلی قرار بگیرم. خوشبختانه حامد و تمیروف هم در تلاشند که هر چه زودتر به شرایط خوب برسند و نگرانی‌ها را برطرف سازند. آقا یحیی نگران خط حمله نباشد.

هفته اول با ذوب‌آهن بازی دارید و هفته دوازدهم با استقلال.

اهمیت بازی اول و امتیازات هفته‌های اول را خیلی خوب می‌دانیم. به همین دلیل حتماً تلاش می‌کنیم با برد مقابل ذوب‌آهن در زمین حریف استارت بزنیم. امیدوارم کارمان را با قدرت آغاز کنیم تا بعداً افسوس امتیازات از دست رفته را نخوریم. در خصوص دربی هم که می‌دانید شخصاً همیشه حس خیلی خوبی به این بازی دارم و به لحاظ ذهنی آماده ام. چون در اولین بازی که مقابل رقیب سنتی بازی کردم گل زدم، به همین دلیل این بار هم زمان دربی را خیلی مناسب می‌دانم و اطمینان دارم که خیلی خوب امتیازات نیم فصل اول و بازی خاص دربی را کسب خواهیم کرد و به سمت قهرمانی خواهیم رفت.

اما مدعیان دیگری هم هستند که موفقیت شما را تهدید خواهند کرد.

از این موضوع هیچ هراسی نداریم و اتفاقاً این مسأله را به سود تیم‌مان می‌دانیم چون انگیزه و تلاش‌مان برای قهرمانی بیشتر می‌شود. بعد از فصلی که با نایب قهرمانی که کمترین حق تیم‌مان بود، تمام شد حالا چیزی جز قهرمانی ما و هواداران‌مان را راضی نمی‌کند. می‌دانیم چه مسئولیت سنگینی داریم و به هر شکل ممکن باید بیشترین امتیازات را کسب کنیم تا قهرمان شویم.

تکلیف رقیب خارجی شما در خط حمله چه شد؟

باشگـــــاه حتماً در تلاش است که این خواسته سرمـــربی را فــراهم سازد تا ما بتوانیم خط حمله قدرتمندتری داشته باشیم. روحیه‌ام را هم که خوب می‌دانید، همیشه آماده رقابت هستم و از این مسأله استقبال می‌کنم. لازم می‌دانم این موضوع را هم بگویم که در فصل آتی تعداد تیم‌های مدعی زیاد است و باید با همه قوا وارد لیگ شویم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)